Areál pro Vaši firmu - Jedinečná nabídka souboru budov a pozemků v komerční zoně Lanškrouna CP1ha

Kontakt na makléře

Cena: 19 975 000 Kč (za nemovitost)včetně provize rk
Lokalita: Žichlínské Předměstí, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Pardubický
Stav nabídky:aktuální
Číslo:45-1812
Typ reality: Výrobní objekty - Komerční objekty
Celková plocha:10388 m2
zobraz na mapě »
Jedinečná nabídka prodeje souboru nemovitostí v průmyslové zoně města Lanškroun. Jedná se o areál bývalé Tesly, nyní využívané pro velkoprodejnu s nábytkem a výrobu nabytku.CP 10.388m2.Už.pl. 10188m2.
Soubor skladových, provozních a obchodních budov je umístěn v uceleném areálu na ul.Nádražní v Lanškrouně. Jedná se o část oploceného areálu bývalé TESLY Lanškroun .Umístění je strategicky velmi výhodné, nedaleko je centrum města a areál je u hlavní silnice vedoucí do města.Předmětem prodeje je několik budov a pozemků na sebe navazujících. Největší je rozsáhlý třípodlažní podsklepený zděný objekt(A), čtyřtraktového, uzavřeného půdorysu - skladová a obchodní budova na parc.st.485/2 se zast.plochou 4807m2, užitná plocha 1.PP 1995m2, 1.NP 3732,2.NP 2616, 3.NP 2616,půda 2616. Budova stále prochází postupnou rekonstrukcí a modernizací - sanace stropů, podlah, svislých nosných konstrukcí, instalací, 3 nákladních výtahů, 4 schodišť.1.NP a 2.NP jsou již zcela dokončeny a je zde zavedená prodejna nábytku, sklady , výroba a kanceláře,3.NP je připraveno k dokončení. Dále jsou to další provozní a skladové objekty - přízemní zděné - dílna a sklad(Z) na parc.2153 zast.pl. 189m2,už. plocha 121m2, zámečnická dílna na parc.2156 zast.plocha 80m2,už.pl.71m2, do ul.Nádražní .Na stavební parc.485/3 je nyní po demolici původního objektu volný prostor vhodný pro výstavbu. U hlavního vjezdu do areálu je umístěn přízemní zděný objekt - vrátnice na parc.2154 zast.pl. 43m2, už.pl. 37m2.Nos.podlah přízemí3500kg/1m2. Součástí prodeje jsou i veškeré přilehlé komunikace v rámci daného areálu.Okolí budov tvoří zpevněné plochy a přístup na pozemky je zajištěn z hlavní silnice dvěma bránami a dalším vjezdem od vlak.nádraží. Rozloha a poloha areálu nabízí velké možnosti využití(výrobní, skladové, obchodní, parkovací plochy). Je otevřena možnost pronájmu či postupného splácení.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:20
Počet podlaží pod zemí:1
Celkový počet podlaží:4
Stav objektu:velmi dobrý
Technologie výstavby:cihlová
Umístění objektu:centrum obce
Rok výstavby:1875
Rok rekonstrukce:2011
Plocha
Zastavěná plocha:5524 m2
Příslušenství a vybavení
Sociální zařízení:Ano
Včetně vybavení:Ano
Vrátnice / recepce:Ano
Ostraha:Ano
Bezbariérový přístup:Ano
Garáž:Ano
Sklep:Ano
Výtah:Ano
Sítě a energie
Topení ústřední:Ano
Vodovod:Ano
Kanalizace:Ano
Plyn:Ano
Telekomunikace
Kabelová TV:Ano
Satelit TV:Ano
Datové rozvody:Ano
Internet:Ano
Telefon:Ano
Občanská vybavenost
Železnice:Ano
Autobus:Ano
Služby:Ano
Supermarket:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Ústí nad Orlicí » Komerční objekty Ústí nad Orlicí » Prodej komerční objekty Ústí nad Orlicí » Prodej výrobní objekty Ústí nad Orlicí » Areál pro Vaši firmu - Jedinečná nabídka souboru budov a pozemků v komerční zoně Lanškrouna CP1ha