Chalupa 2+KK a malý vejminek s možností vestavby v podkroví, Kozohlody na Kutnohorsku

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 370 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Kozohlody, Vlkaneč, Kutná Hora, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:30-1767
Typ reality: Samostatné domy - Domy
Celková plocha:963 m2
zobraz na mapě »
Chalupa 2+KK a malý vejminek s možností vestavby v podkroví, Kozohlody na Kutnohorsku. Rozvody vody a kanalizace obecní. Topení lokální na tuhá paliva. Zemní plyn přiveden do sousedství.
Chalupa 2+KK a malý vejminek s možností vestavby v podkroví, Kozohlody na Kutnohorsku. Rekonstrukce domu proběhla 2005 - 2007. Rozvody vody a kanalizace obecní. Elektřina uložena v Cu. Topení lokální na tuhá paliva. Zemní plyn přiveden do sousedství. Teplá voda boiler. Střecha sedlová krytá betonovými taškami. Všechna okna v domě jsou plastová. Zahrada přiléhá k domu na východní straně i s předzahrádkou je udržovaná a vkusně řešená. Na zahradě jsou okrasné i ovocné stromy a je tam studna s okrasným jezírkem. V blízkosti domu je dřevárna a kůlny. Dispozice domu: zastřešeným zádveřím se prochází do verandy a z té do kuchyně. Z kuchyně vedou dveře do ložnice, na WC a schody na půdu. Kuchyní se prochází do obývací místnosti. Z ložnice vedou dveře do koupelny. Za verandou vedou dveře do vejminku se sociálním zařízením. V celém RD jsou kazetové nebo klenuté stropy. Půdní prostor je prostorný s možností vestavby dalších pokojů. Nemovitost je situována na severozápadním konci obce, v blízkosti rozsáhlého ranče s restaurací. Obec leží v Hornoposázavské vysočině, v čisté přírodě, v zemědělské oblasti. Velmi vhodné na chalupaření, houbaření, cykloturistiku a turistiku. Obchod a škola vzdálené 2 km. Zveme na prohlídky.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:1
Rok rekonstrukce:2009
Rok výstavby:1920
Umístění objektu:kraj obce
Technologie výstavby:smíšená
Stav objektu:dobrý
Plocha
Užitná plocha:72 m2
Zastavěná plocha:90 m2
Příslušenství a vybavení
Sklep:Ano
Garáž:Ano
Sítě a energie
Vlastní vodní zdroj:Ano
Topení tuhá paliva:Ano
Topení lokální:Ano
Plyn:Ne
Kanalizace:Ano
Elektro 230V:Ano
Elektro 400V:Ano
Občanská vybavenost
Autobus:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Kutná Hora » Domy Kutná Hora » Prodej domy Kutná Hora » Prodej samostatné domy Kutná Hora » Chalupa 2+KK a malý vejminek s možností vestavby v podkroví, Kozohlody na Kutnohorsku