Chalupa, zast. plocha 180 m2, pozemek 1307 m2, Lomnice u Žlutic, okres Karlovy Vary

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 490 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Žlutice, Karlovy Vary, Karlovarský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:7-70501
Typ reality: Chalupy - Rekreační objekty
Celková plocha:1307 m2
zobraz na mapě »
Prodej rekreační chalupy se zastavěnou plochou 180 m2 a pozemkem 1307 m2 v nádherné lokalitě v obci Lomnice u Žlutic, okres Karlovy Vary.
Nabízíme k prodeji chalupu na výjimečném, turisticky zajímavém místě u obce Žlutice. V blízkosti na nás čeká zřícenina Nevděk, kopec Vladař, zámky Rabštejn a Manětín, stejně jako mnoho krásných turistických tras Manětínska, Rabštejnska či přírodního parku Horní Střely. Nemovitost sama je na odlehlém místě, bez sousedních parcel, v okolí je jen minimální provoz. Přesto je v blízkosti města Žlutice, kde je veškerá občanská vybavenost a dopravní obslužnost.V obytné části chalupy je rozměrná chodba,ze které se vchází do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, do sklepa a zahrady. Z obývacího pokoje se dále po dřevěných schodech vejde do podkrovního pokojíku. Je zde dřevěný strop, špaletová okna, účinná kamna na tuhá paliva a pěkný kamenný krb.Kuchyň je prostorná, využívaná též jako další pokoj. Jsou zde klasická kuchyňská kamna na tuhá paliva. Koupelna je obložená,je zde vana se sprchou a umyvadlo.Pod kuchyní je kamenný sklep, využívaný zejména pro úschovu potravin.Zleva je k obytné části navázána dílna, z pravé části pak stodola. Nad kuchyní a stodolou jsou pak další podkrovní prostory, které lze po úpravách využít též jako obytné místnosti.Dům má kamenný základ, zdi jsou cihlové, podlahy dřevěné.Topení je řešeno tuhými palivy v kamnech (v kuchyni je navíc otopná deska), teplá voda je zajištěna elektrickým bojlerem (noční proud). Voda je používána z vlastní studny, popř. lze dům připojit se k obecnímu vodovodu. Odpad je veden do žumpy.Zahrada je pečlivě udržovaná a důmyslně členěná - na větší části je kvalitní udržovaný trávník, dále menší sad, užitková zahrada, ohrada pro domácí zvířata.V blízkosti zadního vstupu do budovy je pak z kamene vytvořena venkovní kuchyň.Celý dům je pečlivě udržovaný, uchovává si své kouzlo původní stavby. Vhodný pro rekreační účely i celoroční bydlení. Součástí prodeje je též většina vybavení.Zakázka č. 70501.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:1
Umístění objektu:kraj obce
Technologie výstavby:cihlová
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Plocha sklep:10 m2
Plocha zahrada:1307 m2
Plocha dílna:20 m2
Užitná plocha:102 m2
Zastavěná plocha:183 m2
Příslušenství a vybavení
Včetně vybavení:Ano
Parkoviště:Ano
Garáž:Ano
Sklep:Ano
Sítě a energie
Topení tuhá paliva:Ano
Topení lokální:Ano
Plyn:Ne
Jímka:Ano
Telekomunikace
Kabelová TV:Ano
Datové rozvody:Ano
Satelit TV:Ano
Občanská vybavenost
Škola:Ano
Železnice:Ano
Autobus:Ano
Služby:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Karlovy Vary » Rekreační objekty Karlovy Vary » Prodej rekreační objekty Karlovy Vary » Prodej chalupy Karlovy Vary » Chalupa, zast. plocha 180 m2, pozemek 1307 m2, Lomnice u Žlutic, okres Karlovy Vary