Doporučujeme pronájem stylového objektu s terasou a molem, přímo u centra Kolína, Rybářská ulice

Obrázek není k dispozici.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 19 000 Kč (za měsíc)+ elektřina a voda, jistota 2 nájmy, tj. 38.000,- Kč, provize 1 nájem + DPH
Lokalita: Kolín II, Kolín, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:129-2159
Typ reality: Restaurace - Ubytovací a zábavní zařízení
Celková plocha:190 m2
zobraz na mapě »
Dovolujeme si vám exkluzivně nabídnout jedinečnou možnost pronájmu stylového objektu pro gastronomii, kavárnu, vinárnu či bistro, apod. přímo u centra Kolína.
V současnosti jediný kolínský podnik přímo na břehu Labe.Hledáme provozovatele s podobnou myšlenkou zachování provozu, nabízejícího pro své návštěvníky jedinečnost místa v podobě neopakovatelných výhledů na řeku, společně s výjimečnou komorní atmosférou prostor, snoubící se s kvalitou kuchyně a služeb za rozumné ceny. Původní stavba bývalého přístavního domku po kompletní důkladné rekonstrukci nabízí na vstupním podlaží 14 míst k posezení a barový pult s kuchyňským zázemím, vybaveným výkonnou digestoří, výčepem, elektrickou grilovací plotnou, indukčním vařičem, třemi dřezy, troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou a celkem 6 lednicemi. Venkovní relaxační prostory nad řekou v podobě terasy nabízí až 25 míst. Komfort prostor dotváří kvalitní vybavení na míru, jež podtrhuje celkovou koncepci místa působícího velmi příjemným útulným dojmem. Celkovou náladu umocňuje množství oken a otevřený výhled na řeku. Po kovovém točitém schodišti vystoupáme do horního podlaží s 20 místy. I zde nalezneme stylové vybavení, ladící do celkové koncepce projektu a jedinečnosti celého prostoru. Vybavení je možné po dohodě ponechat. Schodištěm sestoupáme také do prvního suterénu, kde nalezneme sociální zázemí v podobě dámských a pánských toalet a úklidovou komoru. Druhý suterén je pak možné využít jako sklad a praktické úložné prostory. Molo, jež je součástí nájmu, využívá k příjemnému posezení přímo u řeky a k občerstvení např. z grilu množství vodáků či cyklistů, v létě si lze čas zpříjemnit vypůjčením dřevěné pramice (po dohodě s majitelem). Objekt je kolaudován jako restaurace. Celková vnitřní velikost je cca 112m2 a 34míst; plus terasa cca 33m2 a až 25 míst; plus molo cca 45m2 a až 64 míst. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěno elektrokotlem a boilerem. Elektřina dle skutečné spotřeby cca 6.000,-Kč/měs., elektroměr se převádí na nájemce, vodné a stočné dle reálné spotřeby cca 2.000,-Kč/měs. Energetická tř. D. Parkování až pro 6 aut je zajištěno na přilehlém pozemku. V případě zájmu je možné jednat také o pronájmu přípravny nacházející se hned v sousední budově. Hledáte-li výjimečný objekt s historickým geniem loci, kde pro své klienty připravíte příjemné chvíle strávené v neopakovatelné atmosféře nabízející ideální kombinaci pohodlí, soukromí, lokality a výhledu a jste-li myšlenkou blízcí současnému konceptu, mohu Vám tuto nabídku jedině doporučit. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií. Prohlídky s vážnými zájemci jsou možné kdykoliv po telefonické dohodě.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:4
Umístění objektu:centrum obce
Technologie výstavby:cihlová
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Užitná plocha:190 m2
Zastavěná plocha:48 m2
Příslušenství a vybavení
Parkoviště:Ano
Sklep:Ano
Sítě a energie
Vodovod:Ano
Elektro 230V:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Kolín » Ubytovací a zábavní zařízení Kolín » Pronájem ubytovací a zábavní zařízení Kolín » Pronájem restaurace Kolín » Doporučujeme pronájem stylového objektu s terasou a molem, přímo u centra Kolína, Rybářská ulice