Investiční příležitost ! Budovy v areálu bývalých vojenských kasáren v centru Berouna

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Novinka

Cena: 89 000 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Beroun-Město, Beroun, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:60-3660
Typ reality: Developerské projekty - Novostavby, developerské projekty
Celková plocha:13600 m2
zobraz na mapě »
Dovolujeme si Vám tímto představit a nabídnout k prodeji budovy v areálu bývalých vojenských kasáren nacházejících se v centrální části města Berouna.
Areál o celkové rozloze 13 600 m2 se nachází v centrální části města Berouna v území bývalých vojenských kasáren. Jedná se o zastavěnou část obce v přímém kontaktu se stabilizovanou zástavbou města. Pozemky spadají pod řešené území ÚP města Berouna. Areál má parcelu cca obdélníkového půdorysu, na které se nacházejí objekty bývalých kasárenských budov. Stavby jsou v relativně zachovalém stavu, některé jsou opraveny, jiné solidně udržovány. Celý areál je napojen na inženýrské sítě. Dopravně jsou kasárna ve stávajícím stavu napojena na ulici Talichova a u Kasáren, kde se nyní nachází hlavní vjezd na pozemek. Na celý objekt je zpracovaná " Studie hmotového a kapacitního řešení " z roku 2009, která slouží k představě o řešení území Berounských kasáren z hlediska objemového schématu. V objektu se dle této dokumentace předpokládá rekonstrukce a dostavba souboru obytných budov, z nichž některé budou mít komerčně využitelné přízemí. Lokalita dle platného územního plánu města Berouna spadá do funkční zóny SC - smíšené využití - centrální. Pozemek se nachází mimo záplavové území, cca 4 minuty od centra města. V Berouně kompletní občanská vybavenost s výbornou dopravní dostupností ( s přímými autobus. spoji do Prahy - 25 min. metro „B“ Zličín nebo Nové Butovice). Výborná je i dostupnost dálnice D5, Exit 14 je vzdálen necelé 3 km. Bližší informace Vám rádi poskytneme na uvedeném tel. čísle.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:3
Umístění objektu:centrum obce
Technologie výstavby:cihlová
Příslušenství a vybavení
Sklep:Ano
Sítě a energie
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Telekomunikace
Satelit TV:Ne
Občanská vybavenost
Dálnice:Ano
MHD:Ano
Železnice:Ano
Autobus:Ano
Služby:Ano
Supermarket:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Beroun » Novostavby, developerské projekty Beroun » Prodej nových staveb v Berouně » Prodej developerské projekty Beroun » Investiční příležitost ! Budovy v areálu bývalých vojenských kasáren v centru Berouna