Komerční prostor 120 m2, po rekonstrukci, výloha, v centru obce Libice nad Cidlinou

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 10 000 Kč (za měsíc)cena bez poplatků
(1 000 Kč za m² / rok)
Lokalita: Libice nad Cidlinou, Nymburk, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:441-65933
Typ reality: Obchodní prostory - Komerční prostory
Celková plocha:120 m2
zobraz na mapě »
Komerční prostor - obchod, výloha, zázemí, převážná část médií k dispozici, atraktivní poloha v centru obce, Libice nad Cidlinou.
Objekt v němž se nacházejí nabízené prostory je umístěn v centru obce, tedy v nejrušnější obchodní zóně. Jedná se o místnost plus příslušenství (zázemí, umyvárna a WC) s celkovou výměrou 120 m?, umístěné v přízemí. Prostor je vhodný na provoz kanceláří, služeb, výdejního místa elektronického obchodu, finančního poradenství, obchodů - vyjma prodeje potravin a to vzhledem ke konkurečnímu prostředí v dané lokalitě. Podlahy kryje převážně dlažba, topení je ústřední s centrálním elektro-kotlem, k dispozici je elektřina, vlastní zdroj vody (studna) a kanalizace. Měsíční nájemné činí měsíčně 10.000,- Kč bez poplatků. Kauce činí 10.000,- Kč. Provize RK 10.000,- Kč. Pokud máte zájem o další informace nebo o prohlídku, kontaktujte prosím realitního makléře. Zakázka 65933.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:4
Stav objektu:po rekonstrukci
Plocha
Zastavěná plocha:120 m2
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Nymburk » Komerční prostory Nymburk » Pronájem komerční prostory Nymburk » Pronájem obchodní prostory Nymburk » Komerční prostor 120 m2, po rekonstrukci, výloha, v centru obce Libice nad Cidlinou