Lukrativní stavební pozemek v centru města Litomyšl, ul. U Plovárny, CP 3334m2.

Kontakt na makléře

Cena: 3 650 000 Kč (za nemovitost)včetně právního servisu
Lokalita: Litomyšl-Město, Litomyšl, Svitavy, Pardubický
Stav nabídky:aktuální
Číslo:45-1729
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:3334 m2
zobraz na mapě »
Stavební pozemek na velmi lukrativním místě v centru Litomyšle v sousedství sportovních areálů. Možnost výstavby sportovního či relaxačního zařízení s bydlením. CP 3334m2.
Oplocený stavební pozemek se nachází na velmi lukrativním místě v centru Litomyšle v sousedství sportovních areálů. Pozemek je převážně rovinatý a v současné době bylo odstraněno zbořeniště bývalé střelnice. Sestává ze dvou parcel s celkovou výměrou 3334m2. V územním plánu obce je zahrnut do plochy sportovních areálů, přípustné jsou i byty pro majitele, obchody, ubytování apod. Níže uvádíme úplný výklad možné výstavby jež je poměrně široký.Hlavní využití:Funkční plocha je určena pro hromadnou rekreaci,sport, zábavu a pro soustředěné formy rekreačního bydlení a ubytování, zejména pro zřizování a provozování: sportovních a zábavních komplexů, sportovišť organizované tělovýchovy,rekreačních středisek.Obecné podmínky využití: přípustný je převažující podíl území zastavěného objekty, sportovišti, komunikacemi a obdobnými zařízeními nad plochami volnými.Přípustné jsou:sportovní a rekreační zařízení a stavby včetně nezbytného technického zázemí, byty pro osoby zajišťující dohled a pohotovost, či pro majitele, popřípadě správce areálu, parkovací a odstavná stání a hromadné garáže pro potřebu vyvolanou využitím území příslušné funkční plochy,provozy veřejného stravování do 200 m2 hrubé podlažní plochy.Podmíněně přípustné jsou: ubytovací zařízení do 60 lůžek za podmínky, že odstavování vozidel lze řešit v plném rozsahu na vlastním pozemku, nákupní zařízení a služby do 200 m2 hrubé podlažní plochy, pokud jsou doplňkovou funkcí k sportovnímu areálu.Nepřípustné jsou: stavby a zařízení pro obchodní prodej mimo staveb uvedených jako podmíněně přípustné, zřizovat a provozovat na těchto územích stavby pro individuální rekreaci, například chaty, zahradní domky a zahradní altány a využívat území pro zřizování a provoz zahrádek a jiné pěstitelské činnosti, a to ani dočasně, zařízení, která nadměrně zatěžují okolí (např. střelnice).Odkaz na umístění pozemku : http://www.mapy.cz/s/fC3G

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Vodovod:Ano
Elektro 230V:Ano
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Svitavy » Pozemky Svitavy » Prodej pozemky Svitavy » Prodej pozemky pro stavění Svitavy » Lukrativní stavební pozemek v centru města Litomyšl, ul. U Plovárny, CP 3334m2.