Nabízíme k prodeji komerční areál s výrobní halou 420 m2 a zázemím v obci Košťálov. Poz.: 4 000 m2

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 5 300 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Košťálov, Semily, Liberecký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:19-TR10412
Typ reality: Výrobní prostory - Komerční prostory
Celková plocha:4000 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme exklusivně k prodeji komerční areál s výrobní halou 420 m2 a kompletním technickým, technologickým a administrativním zázemím v obci Košťálov. Pozemky 4 000 m2.
Dispozice: jedná se o areál skládající se z několika samostatných budov. Hlavni objektem je výrobní hala o výměře cca 420m2, k ní přináležející několik místností jako sklady, manipulační místnosti, sociální zařízení, WC, kotelna...atd. Tato část je přímo propojena s administrativní dvoupatrovou budovou, v které je několik kanceláří, skladů. Třetí částí je objekt původní budovy, která je v současnosti v započaté rekonstrukci. nedílnou součástí areálu jsou provozní samostatně stojící manipulační sklady a dílny, umístěné na okraji areálu. Tyto je možné dlouhodobě pronajímat po jednotlivých částech drobným živnostníkům s podnikatelům (autoservis, truhlář...atd) Celkový stavebně technický stav většiny budov je velmi dobrý. Budovy byly a jsou průběžně udržovány. Provozní a manipulační plocha v areálu umožňuje parkování a vjezd kamionů TIR a velké stavební techniky. Funkční samonosný 3t jeřáb tzv: "KOČKA" umožnující složení těžkého nákladu z dopravu na plac do hlavní výrobní haly. El. 230/400V (v případě potřeby možnost instalace dostatečného příkonu), voda - zavedena pitná vlastní studniční + možnost VVŘ, kanalizace - vlastní septik + lapol (plánuje se v letošním roce vybudování a připojení na veřejnou kanalizaci) topení - ústřední na tuhá paliva, TUV - bojler. Financování zajistíme.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:30
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Zastavěná plocha:1500 m2
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Semily » Komerční prostory Semily » Prodej komerční prostory Semily » Prodej výrobní prostory Semily » Nabízíme k prodeji komerční areál s výrobní halou 420 m2 a zázemím v obci Košťálov. Poz.: 4 000 m2