Pozemek Březová u Karlových Var, 1 966 m2, pro RD, obchod, ubytovací zařízení, restauraci..

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 945 000 Kč (za nemovitost)Cena včetně provize a právních služeb.
Lokalita: Březová, Karlovy Vary, Karlovarský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:23-1670
Typ reality: Pozemky pro komerční využití - Pozemky
Celková plocha:1966 m2
zobraz na mapě »
Hledáte pěkný pozemek. Chcete stavět penzion, restauraci, rodinný dům - vše je možné. I výhodná investice. Máme vše pro Vás.
Nabízíme Vám pozemek o výměře 1966 m? pro výstavbu rodinných domů v prestižní oblasti Karlových Varů, 2 km od centra. Pozemek sestává ze 2/3 z ploch pro individuální bydlení a z 1/3 ho tvoří biokoridor kde stavět nelze. Na plochách pro individuální bydlení lze umístit stavby typu:a) izolované rodinné domy b) malá zařízení maloobchodu do 20 m2 prodejní plochy c) malá zařízení veřejného ubytování do 10 lůžekd) malá zařízení veřejného stravování do 20 místV přímé vazbě na hlavní komunikace je podmíněně přípustné umísťovat :a) vestavěná zařízení kulturní, sportovní a zdravotnická a zařízení školství b) zařízení veřejného stravování do 50 místc) ostatní zařízení maloobchodu do 150 m2 prodejní plochyd) zařízení veřejného ubytování do 50 lůžeke) zařízení řemeslné výroby a služeb f) další nerušící podnikatelská zařízení Parcela je na klidném místě, okolo převládá příroda. Obec Březová v těsné blízkosti Gejzír parku. Pozemek nemá bezprostřední sousedy a sousedí s lesní přírodnírezervací. Na hranici pozemku je potok: možno udělat jezírko. Dopravní dostupnost je dobrá, asfaltová silnice na pozemek, MHD. Na komunikaci - elektřina, telefon, voda, kanalizace na hranici pozemku. Doporučujeme. We offer a land area of 1,966 m? for the construction of houses in a prestigious area of Karlovy Vary, 2 km from the center. The land consists of two thirds of the land for individual housing and the third consists of bio-corridor where you cannot build. The plots for individual housing construction type can be placed: a) isolated houses b) small appliances retail sales up to 20 m2 area c) small facilities of public accommodation up to 10 beds d) small facility catering to 20 seats in direct relation to the main road is conditionally permitted to place: a) embedded devices cultural, sports and health and education facilities b) caterers to 50 points c) other equipment retail in 150 m2 of sales area d) facilities of public accommodation to 50 beds e) crafts equipment and services f ) disturbing other business equipment. The land is in a quiet location with nature around. The land has no immediate neighbors and is adjacent to the forest. The boundary is a stream: can do little lake. Transport accessibility is good, asphalted road for land transport. Other communications - electricity, telephone, water, sewer boundary. Recommended.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Občanská vybavenost
Dálnice:Ano
MHD:Ano
Autobus:Ano
Služby:Ano
Supermarket:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Karlovy Vary » Pozemky Karlovy Vary » Prodej pozemky Karlovy Vary » Prodej pozemky pro komerční využití Karlovy Vary » Pozemek Březová u Karlových Var, 1 966 m2, pro RD, obchod, ubytovací zařízení, restauraci..