Pozemek ke stavbě, Smolné Pece,1782 m2, sleva při rychlém jednání až 100.000,- Kč.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 069 200 Kč (za nemovitost)Cena pozemku bez příslušenství. Cena je k jednání. Při rychlém jednání až 100.000,- Kč.
Lokalita: Smolné Pece, Karlovy Vary, Karlovarský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:23-1553
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:1782 m2
zobraz na mapě »
Hledáte klid, přírodu a dostupnost jen 10 minut autem z Karlových Varů. Chcete stavět a co nejrychleji odpočívat na naprosto unikátní zahradě s jezírkem. Pak neváhejte. Jižní svah, lze rozdělit.
Nabízíme Vám unikátní pozemek o výměře více jak 1 782 m2 s okrasnou japonskou zahradou, velkým přírodním jezírkem, srubem, 2 vrtanými studnami, jednou kopanou studnou, s elektřinou rozvedenou po pozemku, s kameným oplocením a novým srubovým domkem, s místem pro posezení a nespočtem okrasných zákoutí. Pozemek lze i rozdělit na dva. Dle požadavků zájemce. Cena pozemku je 600,-Kč/m2, v ceně není zahrnut srub 400.000,-Kč, jezírko 100.000,-Kč, vrtané studny 150.000,-Kč, kopaná studna 50.000,-Kč, okrasné kameny a chodníčky včetně mostíku a dřevěného zahradního domku 300.000,-Kč, okrasné rostliny 100.000,-Kč, oplocení 300.000,-Kč. Cena celkem za tento pozemek i s příslušenstvím je 1.386,-Kč/m2. Japonské zahrady jsou jedním z výrazných estetických prvků. Pravidla jejich tvorby se vyvíjela bezmála tisíc let a vykrystalizovala ve svébytný umělecký obor. Ačkoli se od zahrad západního typu velmi liší, takřka bez výjimky zaujmou každého, kdo má smysl pro krásu. Jejich cenu lze jen stěží vyčíslit, ale poznáte už sami. Tradice umění japonských zahrad spadá do hluboké minulosti, ale v současné době stále více vyhovuje potřebám a vkusu moderního člověka. Tyto zahrady vytvářejí prostředí, vhodné k uklidnění a uvolnění myšlenek, možnosti soustředit se, odhalit v sobě citlivost ke kráse přírody. Bývají podnětem k tvůrčím myšlenkám. Jejich smyslem je přiblížit člověku podstatu přírodní scenerie. Jsou tvořeny podle specifického estetického kódu, který má široké symbolické zázemí. Vznikal v minulosti na základě spleti praktických rad, životních zkušeností, obav před nepřízní osudu, touhy po štěstí a velké citlivosti k přírodě. Při výsadbě rostlin se nezdůrazňuje pestrost a hýřivost květů, ale elegance stálezelených keřů, listnatých i jehličnatých stromů a zároveň se počítá s proměnlivostí scenerie během roku.Doporučujeme.We offer a unique land area of more than 1782 square meters with an ornamental Japanese garden, a large natural pond, log cabin, 2 drilled wells, elektricity on land with a stony fence, new house, with room for sitting and countless ornamental corners. Land can also be divided into two parts. As required by the buyer. Price of land is 600 CZK/m2, the price does not include cabin 400,000 CZK, pool 100,000 CZK, wells drilled 150.000,-CZK, soccer well CZK 50,000, ornamental stones and paths, including bridges and wooden garden house 300,000 CZK, ornamentals 100,000 CZK, fencing 300.000,-CZK. Japanese gardens are one of the major aesthetic elements. Although the gardens of the Western type is very different, almost without exception attract anyone who has a sense of beauty. Their price is hard to quantify, but you know yourself. The tradition of art of Japanese gardens fall into a deep past, but now increasingly meets the needs and tastes of modern man. These gardens create an environment suitable for calming and relaxing thoughts, ability to focus, to reveal itself in the sensitivity to the beauty of nature. Recommended.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Občanská vybavenost
Železnice:Ano
Autobus:Ano
Obchody:Ano
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Karlovy Vary » Pozemky Karlovy Vary » Prodej pozemky Karlovy Vary » Prodej pozemky pro stavění Karlovy Vary » Pozemek ke stavbě, Smolné Pece,1782 m2, sleva při rychlém jednání až 100.000,- Kč.