Pozemek o rozloze 18 119 m2, s přístupem k vodní nádrži Lesík, Lesík u Nejdku, okr. Karlovy Vary

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 5 417 581 Kč (za nemovitost)cena včetně právního a finančního servisu
Lokalita: Lesík, Nejdek, Karlovy Vary, Karlovarský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:7-53410
Typ reality: Pozemky pro komerční využití - Pozemky
Celková plocha:18119 m2
zobraz na mapě »
Exkluzivní nabídka prodeje pozemku o rozloze 18 119 m2, vhodný k výstavbě rekreačních komerčních prostor, Lesík u Nejdku, okr. Karlovy Vary.
Pozemek má široký přístup k vodní nádrži Lesík, je vhodný k rekreačním účelům. Městem Nejdek je aktuálně schválený a zahrnutý v zastavitelném rozvojovém rekreačním území. Je zde možný chov koní, či jiných domácích zvířat, nebo vybudování vlastní pláže, či půjčovny loděk a šlapadel. V případě zájmu možné přikoupit okolní pozemky, nebo samotnou vodní nádrž Lesík. Pozemek se nachází na jižní straně, je zde slunce po převážnou většinu dne. V dojezdové vzdálenosti několika kilometrů je město Karlovy Vary, Kraslice a německé hranice. Přestože je v blízkosti město Nejdek, kde je k dispozici veškerá občanská vybavenost, tak se pozemek nachází ve velmi pěkné a klidné lokalitě obklopené přírodou. K dispozici asfaltová příjezdová cesta a elektrické vedení na hranici pozemku. Rádi Vám budeme nápomocni při zprostředkování hypotečního úvěru. V případě zájmu o nemovitost, nebo více informací kontaktujte níže uvedenou realitní makléřku. Zakázka č. 53410.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Občanská vybavenost
Železnice:Ano
Autobus:Ano
Obchody:Ano
Supermarket:Ano
Služby:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Karlovy Vary » Pozemky Karlovy Vary » Prodej pozemky Karlovy Vary » Prodej pozemky pro komerční využití Karlovy Vary » Pozemek o rozloze 18 119 m2, s přístupem k vodní nádrži Lesík, Lesík u Nejdku, okr. Karlovy Vary