Pozemek pro výstavbu se základovou deskou na malebném místě v osadě Vranice Jarošov u Litomyšle

Kontakt na makléře

Cena: 1 065 000 Kč (za nemovitost)včetně právního servisu
Lokalita: Jarošov, Svitavy, Pardubický
Stav nabídky:aktuální
Číslo:45-1726
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:2293 m2
zobraz na mapě »
Prodej stavebního pozemku se základovou deskou pro dva apartmány na malebném místě v malé chatové osadě Vranice u Jarošova u Litomyšle. Nádherná přírodní lokalita Toulovcovy maštale. CP 2293m2.
Jedná se o tři parcely v krásném prostředí skalního komplexu TOULOVCOVY MAŠTALE v osadě Vranice - Jarošov u Litomyšle. V osadě je několik rekereačních objektů a nachází se zde i oblíbená výletní restaurace s možností ubytování. Dvě z těchto parcel leží po pravé straně příjezdové komunikace do osady a mají výměru 1263m2. Původně zde stála chalupa, která byla zbourána a na jejím místě je vybudována nová základová deska pro výstavbu dvou apartmánů. Navržený objekt chaty je zděný, jednopodlažní s obytným podkrovím. V objektu jsou plánovány dva apartmány spojené krčkem. Oba apartmány jsou dispozičně stejné, poute zrcadlově otočené. V 1.NP vstupní hala, WC, obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem, v podkroví vznikne chodba, pokoj, ložnice a koupelna.Projektová dokumentace je k dispozici. Připojení objektu k rozvodům el.energie je řešeno stávající přípojkou. Vytápění je navrženo krbovými kamny na dřevo v každém apartmánu, jako doplňkové topení jsou navrženy v každé místnosti elektrické přímotopy. Ohřev TUV elektrický. Zásobování objektu pitnou vodou je navrženo ze stávajícího zdroje - vlastní studna.Odkanalizování je navrženo do jímky na vyvážení. Výstavba je schválena. Třetí parcela má výměru 1030m2, nachází se v zastavěné části osady . Pro obec neexistuje územní plán a po odsouhlasení zastupitelstvem obce je vhodný také k výstavbě. Souhlas zastupitelstva obce může obsahovat podmínky pro umístění takové stavby.Toulovcovy maštale tvoří ojedinělý soubor skalních útvarů, hlubokých kaňonovitých údolí, skalních měst, jeskyní i samostatných skal pojmenovaných podle toho, co lidem připomínali (Kolumbovo vejce, Pancéřová loď apod.). Celá oblast je protkána hustou sítí turistických stezek s vlastním značením, na kterých se lze občerstvit z častých studánek. Podle pověsti se zde v dávných dobách ukrýval loupeživý rytíř Toulovec, kterého se však už dnes bát nemusíte a směle můžete navštívit i jeho obydlí.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Elektro 230V:Ano

Podobné nabídky

ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Svitavy » Pozemky Svitavy » Prodej pozemky Svitavy » Prodej pozemky pro stavění Svitavy » Pozemek pro výstavbu se základovou deskou na malebném místě v osadě Vranice Jarošov u Litomyšle