Prodej - bytová jednotka a nebytové jednotky v centru města - Litomyšl

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: Informace v RKinformace v kanceláři
Lokalita: Litomyšl-Město, Litomyšl, Svitavy, Pardubický
Stav nabídky:aktuální
Číslo:15-1285
Typ reality: Kanceláře - Komerční prostory
Celková plocha:267 m2
zobraz na mapě »
Litomyšl - prodej bytové jednotky a nebyt. jednotek (kanceláře, obchodní prostory) v centru města cca 100 m od náměstí. Ve 4.NP terasy - luxusní výhled. Napojení možné na všechny sítě. Volné ihned.
Ve spolupráci s firmou GAVLAS, spol. s r.o. nabízíme k prodeji nebytovou jednotku č.1 nacházející se v přízemí a II.NP (358,60m2), nebytovou jednotku č. 2 nacházející se v přízemí (50,70m2), nebytovou jednotku č. 4 ve III.NP (128 m2), nebytovou jednotku č. 6 ve IV.NP (75 m2) a bytovou jednotku č. 5 ve IV.NP (64 m2) o velikosti 2+kk v komerčním objektu na ulici Havlíčkova cca 100 m od hlavního náměstí. Ideální využití pro kanceláře, služby, případně i bydlení. Ve 4.NP terasy s jedinečným výhledem na zámek a kostel. Napojení možné na veškeré sítě, včetně internetu a pevné linky (nyní odpojeno). Budova je čtyřpodlažní, moderní - zděná, okna dřevěná, ve 4.NP francouzská okna s výstupem na terasu ze všech prostor, plovoucí podlahy, společné schodiště (výtah není). Parkování u budovy na pozemku ve vlastnictví Města. Většina jednotek je k dispozici ihned. Cena dle jednotek - informujte se v kanceláři.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Stav objektu:dobrý
Plocha
Zastavěná plocha:355 m2
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Svitavy » Komerční prostory Svitavy » Prodej komerční prostory Svitavy » Prodej kanceláře Svitavy » Prodej - bytová jednotka a nebytové jednotky v centru města - Litomyšl