Prodej domu 2+1 s příslušenstvím, terasou, garáží, zahradou a kůlnou na Levém Hradci, Roztoky

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: Informace v RKCenu sdělíme v RK. Energetická třída G
Lokalita: Roztoky, Praha-západ, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:129-2137
Typ reality: Samostatné domy - Domy
Celková plocha:900 m2
zobraz na mapě »
V zastoupení vlastníka nabízíme starší dům v Roztokách u Prahy,v části Levý Hradec. Dům 2+1/terasa,garáž a kůlna s kompletním příslušenstvím. Ve staré, malebné, původní zástavbě se zahradami.
Dům se nachází na rovinatém pozemku. Jsou zde veškeré přípojky: plyn a voda zavedeny, kanalizace je před vrátky, dosud není s domem propojena a využívána, odpad jde do jímky na zahradě. Dům je vystavěn jak z cihel, tak z tvárnic, okna jsou starší, dřevěná. Stejně jako schodiště do patra a na půdu. Dřevěná je i podlaha v patře. V přízemí, kde se nachází velký pokoj, kuchyně, koupelna, spíž a předsíň jsou podlahy vybetonované. Koupelna je vydlaždičkovaná. Je v ní umístěn plynový kotel na vytápění domu, el. bojler na ohřev vody. Pod úrovní přízemí je umístěna starší a již nevyužívaná kotelna, kde stál původní uhelný kotel. Rozvody jsou zachované, nabízí se varianta, umístit nový kotel opět sem. Je zde prostor na skladování peletek či pohotovostní zásobu dřeva. V kůlně na parcele vedle domu je dostatek prostoru na ukládání čehokoliv. V patře je druhý pokoj, který rozměrem kopíruje ten v přízemí. Prostor nad kuchyní má rovnou střechu a byl používán jako terasa. Z horního pokoje býval výstup na menší přesah rovné části střechy, nepoužívá se, ale velké balkonové dveře dávají pokoji hodně světla. Střecha je z dřevěného krovu, latě i krov jsou zdravé, krytina je pálená taška a je na hranici své životnosti. Dům nebyl zateplený, je dostatečně masivní. Stropy jsou tradičně sypané. V pokoji v přízemí je pod omítkou zřetelná cihelná klenba. Omítky jou písečno-vápenné, stará fasáda místy opadala, dům však není vlhký. Z jedné kratší strany přisedá k sousednímu. Garáž je s vjezdem přístupná přímo z ulice, je samostatně postavená a chrání částečně pohled na velký skleník. Zahrada je oplocená, využitelná na zeleninové záhony i pro ponechání současných ovocných stromů. Švestky, broskve, jabloně. Celkově je parcela zasazena do terénu a vůči okolním pozemkům tak, že je chráněno soukromí ze 3 stran. Pouze od přístupového chodníčku je možný kontakt se sousedy. Veškerá vybavenost je v místě v pochozí vzdálenosti. Doslova několik metrů je zastávka městského autobusu, níže pak je i vlaková stanice. Jedná se o klidné a velice malebné místo. Dům je vhodný k celkové rekonstrukci, případně k výstavbě dome zcela nového.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:2
Umístění objektu:klidná část obce
Technologie výstavby:smíšená
Stav objektu:před rekonstrukcí
Plocha
Plocha zahrada:700 m2
Užitná plocha:200 m2
Zastavěná plocha:110 m2
Příslušenství a vybavení
Garáž:Ano
Balkón:Ano
Sklep:Ne
Sítě a energie
Topení tuhá paliva:Ano
Topení plyn:Ano
Topení ústřední:Ano
Plyn:Ano
Jímka:Ano
Kanalizace:Ne
Vodovod:Ano
Občanská vybavenost
MHD:Ano
Železnice:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Energetická certifikace:Neuvedeno
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Praha-západ » Domy Praha-západ » Prodej domy Praha-západ » Prodej samostatné domy Praha-západ » Prodej domu 2+1 s příslušenstvím, terasou, garáží, zahradou a kůlnou na Levém Hradci, Roztoky