Prodej dvougeneračního rodinného domu 120 m2 s pozemkem 925 m2 obec Mrzky u Českého Brodu

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 690 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Mrzky, Kolín, Středočeský
Stav nabídky:rezervováno
Číslo:65-10065
Typ reality: Samostatné domy - Domy
Celková plocha:925 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme prodej dvougeneračního rodinného domu 2x 2+1 o celkové podlahové ploše 120 m2 s pozemkem 925 m2 v obci Mrzky u Českého Brodu.
Dům se nachází v klidné neprůjezdné ulici na okraji obce. Zastavěná plocha pozemku je 80 m2. Dům se skládá ze dvou bytů 2+1, každý byt má kuchyň s praktickou spíží, koupelnu a WC. Dům není podsklepen, malý sklípek se nachází v přilehlé hospodářské budově. Topení je řešeno kotlem na tuhá paliva a ústředním vytápěním. Voda je z vlastní studny a kanalizace je svedena do odpadní jímky na pozemku. Vnitřní sítě - elektřina, vodovodní rozvody a odpady jsou původní, ale v dobrém stavu. V roce 1977 prošel dům větší rekonstrukcí, kdy byla uskutečněna přestavba do stávající podoby včetně nové střechy, která je stále v zachovalém stavu.Vedle domu je dostatečně široký dvůr a za domem je zahrada v mírném svahu, na které se nyní nachází starší skleník a vzadu samostatná zděná garáž. Boční část zahrady má větší sklon a vedle zahrady je již jen zemědělská půda. Dům je ihned obyvatelný, ale koupeny a kuchyně jsou v původním stavu a případně tedy určeny k rekonstrukci do současného standardu bydlení. Jedná se o velice klidnou a bezpečnou lokalitu v dobré vzdálenosti od Prahy. Obec Mrzky se nachází 5 km od centra Českého Brodu, odkud je přímé a časté vlakové spojení na Masarykovo nádraží v Praze a kde jsou veškeré potřebné služby, obchody a lékařská péče. Automobilem je okraj Prahy - Černý Most vzdálen 25 km. Nabízený dům poskytuje možnost velice klidného bydlení v dobré dostupnosti do Prahy a po případných úpravách a modernizaci také dostatek pohodlí a prostoru pro příjemné rodinné bydlení ve zdravém prostředí. Doporučujeme prohlídku.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:2
Umístění objektu:klidná část obce
Technologie výstavby:cihlová
Stav objektu:dobrý
Plocha
Plocha balkón:5 m2
Užitná plocha:120 m2
Zastavěná plocha:80 m2
Příslušenství a vybavení
Garáž:Ano
Sklep:Ne
Balkón:Ano
Sítě a energie
Topení ústřední:Ano
Plyn:Ne
Jímka:Ano
Elektro 230V:Ano
Elektro 400V:Ano
Vlastní vodní zdroj:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti

Podobné nabídky

ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Kolín » Domy Kolín » Prodej domy Kolín » Prodej samostatné domy Kolín » Prodej dvougeneračního rodinného domu 120 m2 s pozemkem 925 m2 obec Mrzky u Českého Brodu