Prodej obchodního - komerčního prostoru, 67 m2 , Brno – Černá Pole, obchodní prostor 67 m2 v Brně

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 299 000 Kč (za nemovitost)včetně právního servisu
Lokalita: Zábrdovice, Brno-město, Jihomoravský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:173-2289
Typ reality: Obchodní prostory - Komerční prostory
Celková plocha:67 m2
zobraz na mapě »
INVESTICE! Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji investičně zajímavý obchodní prostor na frekventované ulici, s velkou výlohou do ulice. Celková výměra je 67 m2.
INVESTICE ! Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji investičně zajímavý obchodní prostor na ul. Merhautova, s velkou výlohou do ulice. Celková výměra je 67 m2.Komerční – obchodní prostor je na místě vhodném k provozování kavárny, bistra, kadeřnictví, prodejny, kosmetického apod. salónu, kanceláří, popřípadě i jako dobrá investice k pronajímání. Nachází se v přízemí domu poblíž křižovatky s velkým pohybem lidí, v těsné blízkosti střední zdravotní školy a polikliniky, nedaleko od Dětské nemocnice a Mendelovy university. Je po celkové rekonstrukci a v současnosti je v nájmu jako kancelář. Dispozice: místnost do ulice 25,3 m2, chodba 3,5 m2 se vstupem na WC, kuchyňka 7,3 m2, chodba a zadní místnost 23,5 m2 s možností zbudování oken. (Tento komerční prostor je možné rozšířit o koupi dalšího samostatného prostoru v přízemí stejného domu, před rekonstrukcí, 130 m2 + terasou, cena 1,5 mil. Kč.) Zastávky MHD 100 m. Skvělá investice. Pro více informací kontaktujte makléřku.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:1
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Zastavěná plocha:67 m2
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Brno-město » Komerční prostory Brno-město » Prodej komerční prostory Brno-město » Prodej obchodní prostory Brno-město » Prodej obchodního - komerčního prostoru, 67 m2 , Brno – Černá Pole, obchodní prostor 67 m2 v Brně