Prodej komerčního prostoru s terasou, CP 130 m2, Brno – Černá Pole, Komerční prostor, terasa, 130 m2

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 498 000 Kč (za nemovitost)včetně právního servisu
Lokalita: Zábrdovice, Brno-město, Jihomoravský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:173-2288
Typ reality: Obchodní prostory - Komerční prostory
Celková plocha:130 m2
zobraz na mapě »
INVESTICE! Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji investičně zajímavý obchodní prostor na frekventované ulici, užitná plocha 85 m2 + 40 m2 vlastní venkovní uliční terasa.
INVESTICE! Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji investičně zajímavý obchodní prostor na ul. Merhautova, užitná plocha 85 m2 + 40 m2 vlastní venkovní uliční terasa. Komerční – obchodní prostor je na místě vhodném k provozování kavárny, bistra, kadeřnictví, restaurace, prodejny, kosmetického apod. salónu, kanceláří, popřípadě i jako dobrá investice k pronajímání.Nachází se v přízemí domu poblíž křižovatky s velkým pohybem lidí, v těsné blízkosti střední zdravotní školy a polikliniky, nedaleko od Dětské nemocnice a Mendelovy university. Prostory je nutno rekonstruovat. Projektová dokumentace, platné povolení stavebního úřadu i hygieny je k dispozici. Schválena je možnost osazení většími okny z ulice, rekonstrukce interiéru a terénní úprava terasy. Celková plocha komerce je 85 m2, cena ve stávajícím stavu před rekonstrukcí je 999.000,- Kč + venkovní terasa z uliční strany 45 m2, cena 499.000,-Kč, celková cena 1.498.000,-Kč. Možnost rekonstrukce na přání klienta. (Tento komerční prostor je možno rozšířit o koupi dalšího samostatného prostoru v přízemí stejného domu, který je již kompletně rekonstruován – 67 m2; 2 290 000 Kč) Pro více informací doporučuji osobní jednání, kontaktujte prosím makléřku.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:1
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Zastavěná plocha:85 m2
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Brno-město » Komerční prostory Brno-město » Prodej komerční prostory Brno-město » Prodej obchodní prostory Brno-město » Prodej komerčního prostoru s terasou, CP 130 m2, Brno – Černá Pole, Komerční prostor, terasa, 130 m2