Prodej lukrativního pozemku v obci Kamenice ,okr. Praha východ o výměře 2 564 m2 s nedokončeným RD

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 4 725 000 Kč (za nemovitost)Cena k jednání včetně právního a fin.servisu
Lokalita: Kamenice, Praha-východ, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:445-63782
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:2564 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme k prodeji lukrativní pozemek o výměře 2 564 m2 s rozestavěným RD typu bungalov,( pozemek je možné také rozdělit). Nemovitost se nachází Kamenice u Prahy, Praha východ.
Nemovitost se nachází ve středu obce v blízkosti náměstí na ul. Ringhofferova. Stavba je umístěna v zadní části zahrady. Z domu je hotová pouze hrubá stavba jedné místnosti v rozsahu cca 70m2 pod uzavřením. Strop je provizorně zakryt plechem. Stavba pokračuje vyhotovenými základy naznačujícími velikost dokončeného budoucího domu. Pravidla pro stavby v dané lokalitě (jádro obce): Na pozemku je možná 50% zastavěnost, typ budovy bungalov nebo s podkrovím (5 m pod římsu, výška hřebenu 8 m). Také je možné pozemek rozdělit. IS: vlastní studna, Obecní vodovod přípojka. Přípojka elektřiny a plynu je v pilíři na hranici pozemku,kanalizace je připravena k napojení. Samotný pozemek je rovinatý se vzrostlými stromy a keři převážně jehličnatého typu.Obec Kamenice se nachází 20 km2 jihovýchodně od centra Prahy a 6 km od D1, sjezd Všechromy. V obci se nachází zámek ve stylu novoanglické gotiky pražského průmyslníka F.Ringhoffera. Cena pozemku odpovídá cenové mapě v této lokalitě. Občanská vybavenost: základní škola, mateřská školka, praktický lékař, zubař, pediatr, gynekolog, kulturní dům, knihovna, sportovní klub, tenis, golf, skautský oddíl, hasiči, supermarket Billa. Dopravní obslužnost do Prahy a zpět: integrovaná doprava na Metro C Budějovická, linky 334,335,337,339. Vlak ze Strančic nebo Říčan. Území Kamenicka je značně členité s řadou rybníků a lesů. Přírodní podmínky v blízkosti Prahy činí z této obce přitažlivou oblast pro bydlení ve zdravém prostředí s možností využití rekreace i sportu. Možnost pozemek rozdělit a použít k podnikání. CENA K JEDNÁNÍ. S případnou hypotékou rádi pomůžeme. ID 63782.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Plyn:Ano
Čistička:Ne
Jímka:Ne
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Občanská vybavenost
Služby:Ano
Autobus:Ne
Supermarket:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Dálnice:Ano
MHD:Ne
Železnice:Ne
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Praha-východ » Pozemky Praha-východ » Prodej pozemky Praha-východ » Prodej pozemky pro stavění Praha-východ » Prodej lukrativního pozemku v obci Kamenice ,okr. Praha východ o výměře 2 564 m2 s nedokončeným RD