Prodej několika ucelených pozemků z části stavebních v Dolních Pertolticích u Frýdlantu

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 410 000 Kč (za nemovitost)včetně provize
Lokalita: Dolní Pertoltice, Pertoltice, Liberec, Liberecký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:234-947
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:30161 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme k prodeji velmi pěkné pozemky o celkové výměře 30161 m2 v obci Pertoltice u Frýdlantu. Jedná se o 13307 m2 zastavitelných pozemků a 16854 m2 zemědělských pozemků.
Nabízí se zde spojení bydlení s podnikáním v zemědělství. Místo vhodné pro chov koní, ovcí, ekofarmu a pod. Pozemky navazují na stávající zástavbu, jsou vhodné také pro výstavbu rodinných domů se zárukou klidného bydlení na polosamotě. Zajímavá nabídka pro developerský projekt.Také doporučujeme jako investici do budoucna. Jedná se o krásné tiché místo s panoramatickým výhledem na Jizerské hory. V současné době je na část pozemků uzavřena nájemní smlouva na dobu určitou do 31. 12. 2018 na pronájem k zemědělskému využití (pastvě ovcí). Elektřina v dosahu, voda z vodovodního řádu. Příjezd k pozemkům po obecní komunikaci. V okolí lesy, louky, pole. Vzdálenost do Frýdlantu 8 km, obslužnost autobusy. Ve Frýdlantu, který je vzdálen od Liberce pouhých 25 km je kompletní občanská vybavenost, kulturní a sportovní vyžití. V okolí cyklotrasy, lyžařská střediska, Frýdlantský zámek, Lázně Libverda.Cena je včetně provize RK, kupující platí právní úschovu a kupní smlouvy vypracované u právníka.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Občanská vybavenost
Autobus:Ano
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Liberec » Pozemky Liberec » Prodej pozemky Liberec » Prodej pozemky pro stavění Liberec » Prodej několika ucelených pozemků z části stavebních v Dolních Pertolticích u Frýdlantu