Prodej pozemk. parcely 1500 m2 - Pazucha u Litomyšle

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 300 000 Kč (za nemovitost)Poplatníkem daně bude kupující
Lokalita: Pazucha, Litomyšl, Svitavy, Pardubický
Stav nabídky:aktuální
Číslo:15-1191
Typ reality: Zahrady - Pozemky
Celková plocha:1500 m2
zobraz na mapě »
Pazucha-prodej pozemk. parcely 1500 m2 v centru obce, cca.3 km od Litomyšle. Územním plánem je lokalita určena pro zástavbu vesnického charakteru. Sítě jsou vedeny na hranici pozemku.
Nabízíme k prodeji pozemk. parcelu o výměře 1500 m2 v centru obce venkovského charakteru, jež je zároveň katastrální částí města Litomyšle. Novým GP je v současné době pozemk. parcela 1500 m2 oddělena od současného stavu z celkové rozlohy 2101 m2. Napojení na elektrickou energii a vodovodní řád na hranici pozemku, v obci není zaveden plyn. Dojezdová vzdálenost do centra Litomyšle (10 minut)- cca. 3 km, lze i městskou dopravou. Okolí výborné pro volnočasové aktivity všech generací (v obci dětské hřiště a hřiště pro společenské hry, veřejná nádrž ke koupání), lesy, cykloturistika směrem k obci Kozlov (cca. 5 km), lyžařský vlek v obci Přívrat (cca. 10 km), Česká Třebová (cca. 12 km). Poplatníkem daně z nabytí nemovitých věcí bude kupující.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Vodovod:Ano
Elektro 400V:Ano
Elektro 230V:Ano
Občanská vybavenost
MHD:Ano
Autobus:Ano

Podobné nabídky

ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Svitavy » Pozemky Svitavy » Prodej pozemky Svitavy » Prodej zahrady Svitavy » Prodej pozemk. parcely 1500 m2 - Pazucha u Litomyšle