Prodej pozemku 18 954 m2 na výstavbu domů-apartmánů, obec Bublava, Krušné hory, rekreační středisko

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: Informace v RKInformaci ráda podám v RK
Lokalita: Bublava, Sokolov, Karlovarský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:7-57033
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:18954 m2
zobraz na mapě »
Lokalita se nachází v obci Bublava, která je jedním z významných rekreačních sídel v severozápadní části karlovarského kraje a Krušných hor. Vzdálenost od hranic 500m.
Na prodej je pozemek o celkové výměře 8 954 m2 na výstavbu apartmánů. Apartmány, které jsou navrženy, je možno bez jakýchkoliv úprav prodávat i jako jednotlivé rodinné domy. Ostatně tak je koncipováno i platné vydané územní rozhodnutí. Projekt je zamýšlen tak, aby nebyl úzce spjat ani s rekreací či trvalým bydlením. Výstavba je situována do mírně svažitého terénu. Svah klesá k jihozápadu a svým rozložením si jednotlivé domy nijak necloní a z každého z nich je vyhlídka na obec a vleky a pohled do SRN.Obec Bublava je v současné době již úspěšně fungujícím zimním střediskem se třemi lyžařskými vleky o celkové délce 5 km a 10ti sjezdovým i tratěmi s kapacitou 4500 lyžařů za hodinu. Apartmány jsou od lyžařského areálu vzdáleny cca 600m.Více informací pod číslem nabídky 57033.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Sokolov » Pozemky Sokolov » Prodej pozemky Sokolov » Prodej pozemky pro stavění Sokolov » Prodej pozemku 18 954 m2 na výstavbu domů-apartmánů, obec Bublava, Krušné hory, rekreační středisko