Prodej pozemku o celové výměře 6335 m2 v obci Lázně Bělohrad - Horní Nová Ves

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 200 000 Kč (za nemovitost)Včetně provize a právního servisu
Lokalita: Horní Nová Ves, Lázně Bělohrad, Jičín, Královéhradecký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:431-61
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:6335 m2
zobraz na mapě »
Pozemek o celk. výměře 6335 m2 v obci Lázně Bělohrad - Horní Nová Ves. Na pozemku se nachází dvě stavby (dřívější ubytovny). Pozemek by mohl být využitý jako stavební pro RD nebo komerční výstavbu.
Jedná se o rovinatý slunný pozemek obdélníkového tvaru. Veškeré IS na hranici pozemku. Výše uvedené stavby jsou jednopodlažní, montované z dřevěných panelů, částečně zděné, bez podsklepení a podkroví, krytina z pozinkovaného plechu. Rozvody elektřiny a vody jsou již nefunkční. První ubytovna o zast. ploše 509 m2, obsahuje společenskou místnost, 19 pokojů, kuchyni, jídelnu, prádelnu, soc. zařízení, chodbu. Druhá ubytovna o zast. ploše 378 m2 obsahuje společenskou místnost, 10 pokojů, obývací místnost, soc. zařízení a chodbu. Budovy lze využít pro malovýrobu a sklady. Veškerá občanská vybavenost (obchody, služby, škola, lékař, autobus, sportovní a kulturní zařízení. Pro více informací o této nemovitosti kontaktujte naší společnost.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Občanská vybavenost
Železnice:Ano
Škola:Ano
Lékař:Ano
Pošta:Ano
Obchody:Ano
Služby:Ano
Autobus:Ano
Školka:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Jičín » Pozemky Jičín » Prodej pozemky Jičín » Prodej pozemky pro stavění Jičín » Prodej pozemku o celové výměře 6335 m2 v obci Lázně Bělohrad - Horní Nová Ves