Prodej rodinného domu v obci Jezeřany Maršovice, RD Jezeřany-Maršovice

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 800 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Jezeřany-Maršovice, Znojmo, Jihomoravský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:173-9994
Typ reality: Řadové domy - Domy
Celková plocha:314 m2
zobraz na mapě »
Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej prostorného přízemního řadového rodinného domu, v klidné boční ulici, obce Jezeřany-Maršovice.
RD je určen určený pro rodinné bydlení nebo jako chalupa pro rekreaci.Dům leží na pozemku o rozloze 314 m2 a zastavěná plocha je ca 188 m2. Dům je řadový vnitřní, zděný se sedlovou a pultovou střechou, nepodsklepený s jedním nadzemním podlaží - o základní dispozici 4+1 + jeho součástí je velká rozměrná garáž, která je průchozí do dvora, a ve dvoře další, dnes již 3 neobývané místnosti (původní koupelna, sklad a prádelna). Dům je v průměrném technickém stavu.Do domu se vchází přes předsíň do obdélníkové kuchyně. Z kuchyně je vstup na velkou obytnou verandu, přes kterou se prochází k neobývaným místnostem a na dvůr. Z kuchyně je na jedné straně vstup do 3 pokojů a na druhé straně vstup do koupelny, která je průchozí do dalšího pokoje.Na dvoře jsou dále 4 přístavky – dílna a jiné zázemí. V zadní části dvora jsou ve svahu vykopané 2 sklepy, v přední části se zděnou klenutou klenbou. Na pozemku domu (pod podlahou verandy) je kopaná studna o hloubce 40 m. V minulosti laboratorní rozbor vody ze studny prokázal, že splňuje obsah dusičnanů, dusitanů či fluoridů jako voda kojenecká. V současnosti rozbory vody nejsou prováděny.Na domě je z uliční strany provedeno zateplení domu a jsou vyměněna okna a vstupní dveře. Z uliční strany euro okna a dveře, ze strany dvora okna a dveře plastové.Půdorys RD najdete ve fotogalerii.Jezeřany-Maršovice leží v mírně zvlněném terénu na úpatí jihovýchodních svahů Krumlovského lesa v nadmořské výšce 240 m. Na východě se otevírá překrásný výhled jihovýchodním směrem do Dyjskosvrateckého úvalu k Pavlovským vrchům a dále do Rakouska. Je zde plno příležitostí pro pěší turistiku i cykloturistiku.Obec je součásti Integrovaného dopravního sytému Jihomoravského kraje (IDS JMK).Nejčastější autobusové spojení je ze směru od/do Brna, Pohořelic a Moravského Krumlova. Nejbližší vlakové nádraží je v Moravském Krumlově.Dopravní dostupnost do Brna (Modřice smyčka autobusu a tramvaje) ca 22 km. Do centra Brna ca 30 km. Do Pohořelic ca 9 km. Do Moravského Krumlova ca 12 km.Občanská vybavenost obce – mateřská škola, základní škola – první stupeň. Je zde vodovod, plyn, kanalizace, knihovna, farnost.Pokud máte zájem o podrobnější informace o RD nebo o prohlídku, kontaktujte mě, prosím, pomocí uvedených kontaktních údajů.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Technologie výstavby:smíšená
Stav objektu:dobrý
Počet parkovacích míst:1
Celkový počet podlaží:1
Umístění objektu:kraj obce
Plocha
Zastavěná plocha:188 m2
Užitná plocha:314 m2
Příslušenství a vybavení
Sklep:Ne
Garáž:Ano
Sítě a energie
Topení plyn:Ano
Topení ústřední:Ano
Plyn:Ano
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Elektro 230V:Ano
Elektro 400V:Ano
Vlastní vodní zdroj:Ano
Občanská vybavenost
Autobus:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Znojmo » Domy Znojmo » Prodej domy Znojmo » Prodej řadové domy Znojmo » Prodej rodinného domu v obci Jezeřany Maršovice, RD Jezeřany-Maršovice