Prodej rodinného domu 3+1 92 m2 ul. Dukelská Třebíč, prodej rodinného domu 3+1 v Třebíči

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 900 000 Kč (za nemovitost)+ provize
Lokalita: Podklášteří, Třebíč, Vysočina
Stav nabídky:aktuální
Číslo:173-9451
Typ reality: Řadové domy - Domy
Celková plocha:529 m2
zobraz na mapě »
Prodej řadového rodinného domu o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 92 m2 umístěného v klidné rezidenční lokalitě lukrativní části města Třebíč.
Prvorepublikový dům s prvky funkcionalismu postavený dle návrhů architektů Františka Kučery a Antonína Hromádky dýchá dobou, ve které vznikl, a jeho kompletní stylová rekonstrukce by ho mohla pozvednout na klenot dobové architektury. Dům je zděný a kompletně podsklepený, má sedlovou střechu a stojí na pozemku o celkové výměře 529 m2. Ze vstupní chodby (12,7 m2) se vchází do obývacího pokoje (19 m2), který je průchozí do ložnice (19 m2), přičemž obě tyto místnosti jsou prosvětleny čtyřdílnými okny vedoucími do ulice. Z chodby, jež spojuje uliční část domu se zahradou a příslušenstvím, se dále vstupuje do kuchyně (15,5 m2), na kterou navazuje praktická zděná spižírna (1,6 m2). Kuchyň je vybavená kuchyňskou linkou s kombinovaným sporákem a je v ní dostatek místa i na jídelní stůl pro početnou rodinu. Za kuchyní se nachází poslední pokoj (20,8 m2) s výhledem do zahrady, který byl dosud užíván jako dílna. Chodbou se dostaneme i k schodišti vedoucímu do půdních prostor, které lze díky jejich solidnímu technickému stavu a výšce, úspěšně přebudovat na obytné místnosti a užitnou plochu domu tak téměř zdvojnásobit. Dalšími schody se dostaneme do suterénu, kde se nachází koupelna, technické a skladovací prostory. Toaleta je umístěna na podestě mezi schodištěm z obytných místností do suterénních.Zahrada za domem začíná dlážděným dvorem, na který navazuje travnatá plocha osázená vzrostlými ovocnými stromy. Je zde prostor i pro zřízení zeleninových záhonů. Pozemek je ukončen stavbou prosklené dílny, jenž může být vzhledem k svému prosvícení denním světlem užívána například i jako ateliér. V současné době slouží jako skladovací prostor.Poloha domu v lukrativní lokalitě, jeho architektonická čistota a kvalita stavby prověřená dobou, ho předurčuje ke kvalitní rekonstrukci se zachováním stylových prvků a přitom v standardu současného bydlení.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet podlaží pod zemí:1
Celkový počet podlaží:2
Rok výstavby:1930
Umístění objektu:klidná část obce
Technologie výstavby:cihlová
Stav objektu:před rekonstrukcí
Plocha
Plocha zahrada:253 m2
Plocha dílna:69 m2
Užitná plocha:92 m2
Zastavěná plocha:120 m2
Příslušenství a vybavení
Sklep:Ano
Sítě a energie
Topení elektro:Ano
Topení plyn:Ano
Topení lokální:Ano
Plyn:Ano
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Elektro 230V:Ano
Elektro 400V:Ano
Občanská vybavenost
Služby:Ano
Supermarket:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
MHD:Ano
Lékař:Ano
Železnice:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Autobus:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti

Podobné nabídky

Prodej rodinného domu v Čechočovicích

Prodej rodinného  domu v Čechočovicích

Cena 3 000 000 Kč (za nemovitost)

ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Třebíč » Domy Třebíč » Prodej domy Třebíč » Prodej řadové domy Třebíč » Prodej rodinného domu 3+1 92 m2 ul. Dukelská Třebíč, prodej rodinného domu 3+1 v Třebíči