Prodej rodinného domu 5+1 se 2 garážemi a dílnou zahradou v Sobotíně, RD 5+1 garáž Sobotín

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 600 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Sobotín, Šumperk, Olomoucký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:173-10535
Typ reality: Samostatné domy - Domy
Celková plocha:1569 m2
zobraz na mapě »
Nabízím ke koupi starší RD o aktuální dispozici 5+1 v klidné části podhorské vísky Sobotín. Součástí nabídky jsou 2 garáže s dílnou, zahrada cca 1500 m2. Vhodné pro spojení bydlení a podnikání.
Jedná se o původně více jak stoletou stavbu, v průběhu let několikrát upravovanou (modernizovanou). Současná podoba pochází z poloviny 80. let. Hlavními přednostmi této nabídky jsou klidná lokalita v atraktivním prostředí podhorské vesnice Sobotín, praktická situace domu, dalších staveb a zahrady, vlastní zdroj vody (hluboká studna ve sklepě domu) a možnosti dalších úprav a modernizací - např. přístavba (rozšíření) terasy, vybudování dětského koutu apod. Především se zde nemusíte obávat povodní či záplav, sesuvů půdy apod. Dům je nyní vytápěn kotlem na TP, plynová přípojka je u hranice pozemku před domem. Přípojka obecního vodovodu je zavedena do domu, není zde však již dále rozvedena /využívá se vlastní zdroj/. Odpady jsou však již svedeny do obecní kanalizace /původní septik je zrušen/. Na pozemku před domem je zapsáno věcné břemeno pro přívod el. k domu. Okolo domu je udržovaná zahrada o výměře necelých 1.500 m2, hned za domem jsou 2 zděné garáže s dílnou, na konci zahrady pak starší dřevěné hospodářské stavby (kurník, seník, úl), které po úpravách mohou sloužit např. dětem. Dům je celkově určen spíše k rekonstrukci, nicméně určité modernizace zde provedeny již jsou (např. el.). Původně jednopodlažní budova s velikou půdou byla již před více jak 50 lety rozšířena o půdní vestavbu, ve které vzniky 2 samostatné pokoje a vana s umyvadlem na chodbičce. Z původní rozlohy půdy tak zůstala cca 1/3. Přízemí domu nabízí v téměř nezměněné podobě (myšleno dispozičně) vstupní verandu, prostornou kuchyni, komoru, koupelnu, obývací pokoj, 2 ložnice, WC a předsíň vedoucí o kuchyně k zadnímu vchodu do domu. Dům je po částečné rekonstrukci el., je připravena i nová krytina střechy. Tato nabídka je vhodná pro rodiny s dětmi, zejména pak pro řemeslné podnikatele - stolaře, truhláře, atd. Bližší informace o této nabídce, lokalitě, občanské vybavenosti, dopravní infrastruktuře apod. získáte u makléře nabídky.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:2
Počet parkovacích míst:5
Rok výstavby:1913
Umístění objektu:klidná část obce
Technologie výstavby:smíšená
Stav objektu:před rekonstrukcí
Počet bytů v domě:1
Rok rekonstrukce:1985
Plocha
Plocha zahrada:1200 m2
Plocha dílna:10 m2
Užitná plocha:200 m2
Zastavěná plocha:399 m2
Příslušenství a vybavení
Včetně vybavení:Ano
Půdní vestavba:Ano
Bezbariérový přístup:Ne
Parkoviště:Ne
Garáž:Ano
Výtah:Ne
Bazén:Ne
Balkón:Ne
Sklep:Ano
Sítě a energie
Čistička:Ne
Jímka:Ne
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Topení ústřední:Ano
Plyn:Ne
Topení lokální:Ano
Topení dálkové:Ne
Topení elektro:Ne
Topení plyn:Ne
Topení tuhá paliva:Ano
Měřiče tepla:Ne
Telekomunikace
Datové rozvody:Ano
Kabelová TV:Ano
Satelit TV:Ano
Internet:Ano
Občanská vybavenost
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Dálnice:Ne
MHD:Ne
Železnice:Ano
Autobus:Ano
Služby:Ano
Supermarket:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Energetická certifikace:Neuvedeno
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Šumperk » Domy Šumperk » Prodej domy Šumperk » Prodej samostatné domy Šumperk » Prodej rodinného domu 5+1 se 2 garážemi a dílnou zahradou v Sobotíně, RD 5+1 garáž Sobotín