Prodej rodinného domu s 5 byty a hospodářskou budovou v Měšíně

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 10 000 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Měšín, Jihlava, Vysočina
Stav nabídky:aktuální
Číslo:411-417
Typ reality: Samostatné domy - Domy
Celková plocha:3620 m2
zobraz na mapě »
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům s 5 bytovými jednotkami, hospodářskou budovou a pozemky v obci Měšín, okr. Jihlava.
Jedná se o samostatně stojící zděný objekt situovaný v zástavbě rodinných domů ležící ve středu obce. Hlavní vstup do domu je ze západu, vedlejší vchody přes průjezd a dále ze dvora. Uliční průčelí domu je orientováno západním směrem. Nemovitost se prodává jako celek, v současné době je celá pronajata. Dům má dvě nadzemní podlaží a půdní prostor. Je nepodsklepený,v 1.NP je byt 3+1 a garsonka, v 2.NP 3 byty 2+1. Z půdního prostoru lze vybudovat další byty. Každý byt má samostatný elektroměr, plynoměr, vodoměry jsou podružné.V obci zatím není vybudovaná splašková kanalizace, celý objekt je připojený na septik.Celková výměra pozemku je 3620 m2, zastavěná plocha a nádvoří RD 1702 m2, truhlárny 343 m2, zahrady 647 m2, ostatní plocha 928 m2. Rodinný dům byl průběžně rekonstruován- oprava bytů,zateplení domu,nová střešní krytina, klempířské konstrukce. Okna plastová. Na truhlárně oprava střechy v r.2014.Průjezdem je vjezd do dvora objektu, kde je možnost parkování jak pro osobní, tak pro nákladní automobily a příjezd k druhé budově, která je v současné době využívána jako truhlárna. Jeho další možné využijí např.jako výrobní či skladovací hala. Ve dvoře se nachází objekt plechových kójí, sloužící jako úložný prostor pro byty.Měšín je obec v okrese Jihlava v Kraji Vysočina. Leží 7 km severozápadně od krajského města Jihlavy a 8 km jihozápadně od Polné. Jedná se o lokalitu s velmi dobrou dostupností do průmyslové zóny a D1.Spojení na trase Jihlava – Polná, Žďár nad Sázavou zajišťuje autobus.V místě je vybudována komunikační síť, odpadová kanalizace, rekonstruovaný vodovodní řad. V roce 2001 byla provedena plynofikace. Přes obec vede cyklotrasa. Energetický průkaz zatím nebyl majitelem dodán, proto uvádíme "G".Doporučujeme prohlídku. V případě Vašeho zájmu kontaktujte makléře. Financování zajistíme.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:2
Umístění objektu:centrum obce
Technologie výstavby:cihlová
Stav objektu:dobrý
Plocha
Plocha zahrada:647 m2
Užitná plocha:600 m2
Zastavěná plocha:675 m2
Příslušenství a vybavení
Garáž:Ano
Výtah:Ne
Bazén:Ne
Půdní vestavba:Ne
Balkón:Ne
Parkoviště:Ano
Včetně vybavení:Ne
Sklep:Ne
Sítě a energie
Topení plyn:Ano
Topení ústřední:Ano
Plyn:Ano
Jímka:Ano
Vodovod:Ano
Telekomunikace
Satelit TV:Ano
Internet:Ano
Občanská vybavenost
Dálnice:Ano
MHD:Ne
Železnice:Ne
Autobus:Ano
Služby:Ano
Supermarket:Ne
Obchody:Ne
Pošta:Ne
Lékař:Ne
Škola:Ne
Školka:Ne
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Jihlava » Domy Jihlava » Prodej domy Jihlava » Prodej samostatné domy Jihlava » Prodej rodinného domu s 5 byty a hospodářskou budovou v Měšíně