Prodej, rodinný dům 1+4, 1+2, 1+3, pozemek 1114 m?, Skorkov-Podbrahy, Stará Boleslav

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 4 990 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Podbrahy, Skorkov, Mladá Boleslav, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:390-1270
Typ reality: Samostatné domy - Domy
Celková plocha:1114 m2
zobraz na mapě »
Naše realitní společnost si Vám dovoluje nabídnout Venkovské Sídlo v hezké krajině v obci Skorkov-Podbrahy blízko Staré Boleslavi. Pozemek 1114 m?, hlavní budova s patrem, vedlejší budova, 3 garáže.
Dispozice venkovského sídla: přízemí 1+4, chodbička vede do obýváku, prezentovaným jako vstupní místnost s kamny na tuhá paliva a umyvadlem 16 m?, záchod a sprchový kout, vstup do pokoje 20 m?, který je průchozí do dalšího pokoje 30 m?. Z obýváku se dostaneme do kuchyňky 30 m?, se sporákem, kamny a dvojdřezem s odkapávačem. Dveře do špíz-ní místnosti a další dveře do chodbičky, která spojuje vinný sklípek, další pokoj 20 m? s vedlejším vstupem do budov. V přízemí se dále nachází dvojitá garáž, s dvěma malími místnosti na nářadí a krásná pergola s posezením a krbem. První patro 1+2 a dvě velké půdy (60m + 60m), možnost přestavění na obytné místnosti, do prvního patra je samostatný vchod po schodech. Dispozice prvního patra: obývací vstupní místnost 20 m?, chodba se vstupem do slunného pokoje s oknem na jih -16 m?, další pokoj s oknem na západ - 14 m?, WC, vstup ke střešním místnostem. K budově patří vedlejší budova: Vejminek 1+3, celková plocha 85 m? s plastovými okny, novou střechou a komínem. Vedle vejminku je garáž s udírnou a prostory na společenské posezení, vedle garáže je sklep na uhlí či brambory, je zde vykopána 13 m studna s pitnou vodou a podzemní vodárna, která je zastřešená a v další místnosti je bývalá prádelna s vanou. Další budova na pozemku je bývalý včelín s jednou místností a novou střechou, dále je zde přístřešek na dřevo. Ve venkovském sídle a vejminku je zavedená nová elektřina v mědi 2006, nové střechy, střešní okna, okapy a komíny 2010, nová kanalizace 2015. Dům byl postaven v roce 1930, k domu patří velká zahrada, předzahrádka. Venkovské sídlo je napojeno na obecní kanalizaci a vodovod. Dům je obklopen rozsáhlými lesy a 800 m od domu teče řeka Jizera, nachází se na vyvýšenině v nezátopové oblasti. Objekt je ideální pro bydlení či rekreaci dvou či třech rodin. Velká zahrada je oplocena a vhodná k vybudování areálu pro děti a nebo sportoviště. Možnost provozu restaurace s ubytováním, obchodu, autoservisu apod. Usedlost je 22 km od Prahy – Černého Mostu, 5 km od Staré Boleslavi, 7 km od Lysé nad Labem, 30 km od Mladé Boleslavi. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve Staré Boleslavi. K nastěhování ihned. Pro více informací, neváhejte kontaktovat Vašeho makléře.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:2
Umístění objektu:klidná část obce
Technologie výstavby:cihlová
Stav objektu:po rekonstrukci
Plocha
Užitná plocha:250 m2
Zastavěná plocha:250 m2
Příslušenství a vybavení
Parkoviště:Ano
Bezbariérový přístup:Ano
Garáž:Ano
Sklep:Ano
Sítě a energie
Topení tuhá paliva:Ano
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Elektro 230V:Ano
Elektro 400V:Ano
Občanská vybavenost
Dálnice:Ano
Autobus:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Mladá Boleslav » Domy Mladá Boleslav » Prodej domy Mladá Boleslav » Prodej samostatné domy Mladá Boleslav » Prodej, rodinný dům 1+4, 1+2, 1+3, pozemek 1114 m?, Skorkov-Podbrahy, Stará Boleslav