Prodej rozsáhlého stavebního pozemku 16 401 m2 v obci Jeřmanice u Liberce , lokalita pod Javorníkem

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 600 000 Kč (za nemovitost)včetně provize a právních služeb
Lokalita: Jeřmanice, Liberec, Liberecký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:234-1046
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:16401 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme příležitost bydlení v krásné lukrativní lokalitě v Jeřmanicích u Liberce se zárukou maximálního soukromí vzhledem k rozloze pozemku cca 16 000 m2.
Ideální příležitost ke stavbě rodinného sídla s velkou rovinatou zahradou umožňující mnohostranné využití plochy k plnohodnotnému odpočinku i zábavě (bazén, tenisový kurt apod.) Zajímavá nabídka také pro domácí chov koní, ovcí apod. Nabídka je vhodná pro ty, kteří touží po vlastním bydlení a ocení velký, nikým nerušený prostor kolem svého domu. Atraktivitu nabídky umocňuje krásný výhled na Ještěd a panorama Lužických hor. V těsné blízkosti je vyhledávaný sportovně rekreační areál Obří sud, provozující bobovou dráhu, lanovou dráhu, bikepark atd. Pro lyžaře je zde krásně upravená sjezdovka s večerním lyžováním i dětskou školičkou. Základní občanská vybavenost v obci Jeřmanice nebo Dlouhý most, vyšší vybavenost v Liberci. Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Liberec » Pozemky Liberec » Prodej pozemky Liberec » Prodej pozemky pro stavění Liberec » Prodej rozsáhlého stavebního pozemku 16 401 m2 v obci Jeřmanice u Liberce , lokalita pod Javorníkem