Prodej staršího RD 2+1 venkovského stylu v obci Zlechov okr. Uh. Hradiště, RD 2+1 Zlechov okr. UH

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 650 000 Kč (za nemovitost)Cena včetně poplatků a provize RK
Lokalita: Zlechov, Uherské Hradiště, Zlínský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:173-9652
Typ reality: Řadové domy - Domy
Celková plocha:275 m2
zobraz na mapě »
S pověřením majitele vám nabízíme prodej staršího RD 2+1 venkovského stylu v obci Zlechov, okr. Uh. Hradiště, RD 2+1 Zlechov, okr. Uh. Hradiště.
Dům, který vám představujeme, se nachází v obci Zlechov, okr. Uh. Hradiště, rozprostírající se podél Zlechovského potoka a se sousední obcí Tupesy tvoří tzv. konurbaci. Veškeré IS jsou k dispozici na pozemku nebo před domem. K domu náleží menší dvorek a kvelbený sklep ve svahu, který ukončuje pozemek. Vzhledem k technickému stavu je stavba určena k celkové rekonstrukci nebo spíše demolici. Jsou zde 2 průchozí pokoje směřující do ulice a veranda, kuchyně a další menší místnost jsou do dvorku. Není zde koupelna ani WC, které bylo doposud řešeno pouze suchým způsobem ve dvoře. Součástí budovy je i prostorný průjezd, sloužící jako garáž. I když není pozemek moc velký, nepůsobí dům stísněně. Naopak, má své kouzlo a vůni, kterým dýchá a navozuje tak pocit doby krásných časů minulých, a umocňuje tím tak i klid a pohodu tohoto místa. Oblast Zlechova je vyhledávána také pro oblíbenou agroturistiku, protože leží v těsné blízkosti Chřibské vrchoviny, mezi přilehlou obcí Tupesy, Boršice, Buchlovice, a nedalekým poutním místem Velehrad. Nemovitost nabízíme i jako možné stavební místo, proto je vhodný i jako investice s využitím k rekreačně komerčním účelům. V obci je velmi dobrá občanská vybavenost. Je zde také výborná dopravní dostupnost, a to nejen po rychlostní silnici E50 do přilehlého okresního města Uh. Hradiště (15 min. autem dle dopravní situace). Dojezdová vzdálenost na vlakové nádraží do nedalekého Starého Města je 7 min., kde je veškerá občanská vybavenost, a infrastruktura, která podtrhuje atraktivitu tohoto místa a nabízí tak i možnost nadstandardního bydlení náročnějším klientům. Podrobnější informace k nemovitosti i možnostem financování sdělí makléřka na prohlídce, kterou vřele doporučuje. Cena je uvedena vč. všech poplatků a provize RK. Energetický štítek není vyhotoven, proto uvádíme tř. G.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:1
Umístění objektu:centrum obce
Technologie výstavby:smíšená
Stav objektu:určený k demolici
Plocha
Zastavěná plocha:275 m2
Užitná plocha:90 m2
Příslušenství a vybavení
Sklep:Ano
Garáž:Ano
Sítě a energie
Elektro 400V:Ano
Elektro 230V:Ano
Občanská vybavenost
Autobus:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Uherské Hradiště » Domy Uherské Hradiště » Prodej domy Uherské Hradiště » Prodej řadové domy Uherské Hradiště » Prodej staršího RD 2+1 venkovského stylu v obci Zlechov okr. Uh. Hradiště, RD 2+1 Zlechov okr. UH