Prodej staršího RD 4+1 v obci Bánov, okr. Uh. Hradiště, RD 4+1 Bánov okr. Uh. Hradiště

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 495 000 Kč (za nemovitost)Cena včetně poplatků a provize RK
Lokalita: Bánov, Uherské Hradiště, Zlínský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:173-10534
Typ reality: Řadové domy - Domy
Celková plocha:1268 m2
zobraz na mapě »
Ve výhradním zastoupení a pověřením majitele vám nabízíme prodej staršího RD 4+1 v obci Bánov, okr. Uh. Hradiště, RD 4+1 Bánov, okr. Uh. Hradiště.
Dům, který vám představujeme, se nachází v obci Bánov, okr. Uh. Hradiště, ležící při hlavní silnici E50 z Brna na Slovensko, v malé kotlince v podhůří Bílých Karpat, asi 7km od Uh. Brodu, směrem k česko-slovenské hranici. Vzhledem k technickému stavu nemovitosti se dům nabízí jako hrubá stavba před dokončením. Technické výkresy a projekt je k dispozici na požádání, stavební materiál je součástí prodeje. Veškeré IS jsou k dispozici na pozemku nebo před domem. V 1.NP jsou 2 průchozí pokoje směřující do ulice a chodba, která vede do verandy, kde jsou další 2 místnosti, které byli majitelem nachystány na sklep a technickou místnost. Je zde i prostor pro sociální zařízení. Do 2. NP se jde zatím po provizorním schodišti, kde se nachází velká obytná místnost, podkrovní pokoj, půda a prostor pro budoucí sociální zařízení. V domě zatím není koupelna ani WC. To bylo doposud řešeno pouze suchým způsobem ve dvoře. Součástí budovy je prostorný průjezd, sloužící jako garáž. K domu náleží také přilehlé hospodářské stavení a nedaleko domu i prostorná kůlna. Součástí pozemku je i zahrada, která naskýtá spoustu krásných zákoutí a míst pro různé účely. Pro kutily, kreativce a milovníky romantiky jako stvořené. Dýchá zde duch krásných časů minulých, který tím umocňuje klid a pohodu tohoto místa. Dům s pozemkem by byl také vhodný i jako investice s využitím k rekreačně komerčním účelům. V obci je dobrá občanská vybavenost, která podtrhuje atraktivitu tohoto místa, a nabízí tak možnost nadstandardního bydlení i náročnějším klientům. Zajímavá nabídka pro zájemce, hledající klid a odpočinek v nádherné a klidné krajině v srdci Moravských Kopanic. Podrobnější informace k nemovitosti i možnostem financování sdělí makléřka na prohlídce, kterou vřele doporučuje. Cena je uvedena vč. všech poplatků a provize RK. Energetický štítek není vyhotoven, proto uvádíme tř. G.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:2
Umístění objektu:kraj obce
Technologie výstavby:smíšená
Stav objektu:před rekonstrukcí
Plocha
Užitná plocha:230 m2
Zastavěná plocha:383 m2
Příslušenství a vybavení
Půdní vestavba:Ano
Garáž:Ano
Sklep:Ano
Sítě a energie
Topení tuhá paliva:Ano
Topení plyn:Ano
Plyn:Ano
Jímka:Ano
Vodovod:Ano
Telekomunikace
Kabelová TV:Ano
Satelit TV:Ano
Občanská vybavenost
Lékař:Ano
Služby:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Autobus:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Uherské Hradiště » Domy Uherské Hradiště » Prodej domy Uherské Hradiště » Prodej řadové domy Uherské Hradiště » Prodej staršího RD 4+1 v obci Bánov, okr. Uh. Hradiště, RD 4+1 Bánov okr. Uh. Hradiště