Prodej stavebních parcel (5392 m2) - Prkenný Důl u Žacléře.

Obrázek není k dispozici.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: Informace v RKInformace v RK
Lokalita: Prkenný Důl, Žacléř, Trutnov, Královéhradecký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:66-1200
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:5292 m2
zobraz na mapě »
Pozemky o celkové výměře 5392 m2 jsou určeny k výstavbě rekreačních domů.V ceně projekt stavby, řeší stavbu čtyř rekreačních domů, podhorského stylu, včetně ing. sítí.Je vydáno územní rozhodnutí.
Pozemky o celkové výměře 5392m2 jsou určeny k výstavbě rekreačních domů.V ceně projekt stavby, řeší stavbu čtyř rekreačních domů, podhorského stylu, včetně ing. sítí. Je vydáno územní rozhodnutí.Pozemky se nacházejí ve skiareálu Bret a Arrakis, pěkná lokalita, možnost lyžování a rekreace v atraktivní oblasti. Lyžařské středisko Arrakis, Žacléř - Prkenný Důl Areál se nachází na nejvýchodnějším okraji Krkonoš, 1 km pod městem Žacléř. Svými vleky, sjezdovými tratěmi všech obtížností a podmínkami k lyžování patří k velmi dobrým lyžařským střediskům. Vyjíměčně prostorné sjezdovky jsou technicky vysněžovány a denně upravovány.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Podobné nabídky

ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Trutnov » Pozemky Trutnov » Prodej pozemky Trutnov » Prodej pozemky pro stavění Trutnov » Prodej stavebních parcel (5392 m2) - Prkenný Důl u Žacléře.