Prodej stavebních pozemků 16 401 m2 k bydlení v obci Jeřmanice u Liberce , lokalita pod Javorníkem

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 591 358 Kč (za nemovitost)včetně provize
Lokalita: Jeřmanice, Liberec, Liberecký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:234-1009
Typ reality: Pozemky pro komerční využití - Pozemky
Celková plocha:16401 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme k prodeji rovinatý slunný pozemek o celkové výměře cca 16 000 m2 vhodného k výstavbě až 4 rodinných domů v obci Jeřmanice u Liberce v pěší dostupnosti sportovního areálu Obří sud Javorník.
Pozemek je součástí platné Územní studie, která řeší zejména uspořádání navržených stavebních pozemků a zástavby, dopravní a technické infrastruktury a strukturu veřejných prostranství. Tato studie dělí pozemek na 7 parcel, z nichž na 4 lze postavit rodinné domy dle daných regulativ a další tři parcely lze využít a prodat jako zahrady. Nad pozemkem se nachází vedení vysokého napětí, domy jsou však navrženy mimo ochranné pásmo vedení. Vzhledem k rostoucí atraktivitě této lokality je to zajímavá nabídka pro developerský projekt či investici do budoucna. V těsné blízkosti řešeného území je provozován sportovně rekreační areál Obří sud provozující bobovou dráhu, lanovou dráhu, bikepark atd. Pro lyžaře je zde krásně upravená sjezdovka s večerním lyžováním i dětskou školičkou. Základní občanská vybavenost v obci Jeřmanice nebo Dlouhý most,vyšší vybavenost v Liberci. Cena je včetně provize RK, kupující platí právní úschovu a kupní smlouvy vypracované u právníka.Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Podobné nabídky

Stavební pozemky v obci Habartice, okr. Liberec

Stavební pozemky v obci Habartice, okr. Liberec

Cena 3 179 700 Kč (za nemovitost)

ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Liberec » Pozemky Liberec » Prodej pozemky Liberec » Prodej pozemky pro komerční využití Liberec » Prodej stavebních pozemků 16 401 m2 k bydlení v obci Jeřmanice u Liberce , lokalita pod Javorníkem