Prodej stavebních pozemků s výměrou 994 - 1033 m2 v Brtnici, okres Jihlava

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 928 973 Kč (za nemovitost)vč.DPH a provize RK
Lokalita: Brtnice, Jihlava, Vysočina
Stav nabídky:aktuální
Číslo:411-459
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:1033 m2
zobraz na mapě »
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji poslední 3 stavební pozemky s výměrou 994,1009,1033 m2 v Brtnici okr. Jihlava.
Pozemky se nachází v mírně svažitém terénu na okraji města, dále od hlavní komunikace. Veškeré inženýrské sítě (plyn,elektro,veřejný vodovod,splašková kanalizace) jsou dokončeny vč. chodníku, asfaltové komunikace a osvětlení. Pozemky jsou dle platného územního plánu určeny k výstavbě rodinných domů. Přístup je po obecní komunikaci. Jedná se o vyhledávanou lokalitu s velmi dobrou dostupností do krajského města Jihlavy - cca 7 min, D1, Třebíč 20 min. Pro milovníky golfu hřiště v Přísece- 4 km. Brtnice byla dříve městysem, od r.2000 získala status města. Žije zde přibližně 3 800 obyvatel a jeho historické jádro je městskou památkovou zónou. Je zde veškerá občanská vybavenost - lékař, MŠ, ZŠ, pošta, obchod, restaurace, pravidelná autobusová doprava. Pro bližší informace volejte makléře. Financování zajistíme.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Plyn:Ano
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Elektro 230V:Ano
Občanská vybavenost
Autobus:Ano
Služby:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Jihlava » Pozemky Jihlava » Prodej pozemky Jihlava » Prodej pozemky pro stavění Jihlava » Prodej stavebních pozemků s výměrou 994 - 1033 m2 v Brtnici, okres Jihlava