Prodej stavebního pozemku 2.257m2 v krásné přírodě blízko Pyšel a přesto pouhých 25km od Prahy

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 480 000 Kč (za nemovitost)včetně provize a právních služeb
Lokalita: Malešín, Řehenice, Benešov, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:513-688
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:2257 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme na prodej velký slunný, pozemek o výměře 2.257m2, dle ÚP určený k výstavbě rodinného domu, bez přímých sousedů se vzrostlým stromy a v klidné lokalitě na okraji obce Řehenice - Malešín.
Udržovaný pozemek je zasazen do malebné krajiny s otevřeným výhledem na pastviny, lesy a okolí řeky Sázavy. Ideální pro osoby hledající klid a dostatek soukromí - nehrozí žádná okolní výstavba a nejbližší rodinný dům je v dostatečné vzdálenosti. V turisticky atraktivní lokalitě naleznete i jezdeckou Farmu na Barochově - /od pozemku na dohled přes výběh koní/ – najdete zde i lanové centrum, jezdecký klub a jízdárnu. Ve výletní restauraci na Barochově se pořádají různé kulturní akce. V okolí je také bezpočet cyklotras pro Vaše sportovní aktivity a neopakovatelné výlety do okolních lesů, kopců a malebných vesniček, romantické koupání pak naleznete u splavu řeky Sázavy v obci Nespeky. Houbaři jistě nebudou zklamáni a golfisté si pak přijdou na své ve vyhlášeném Loreta Golf Club Pyšely. V územním plánu je pozemek evidován jako stavební, bude však třeba zbudovat studnu / ta je v této lokalitě zcela bez problémů/ a čističku odpadních vod. Elektřinu je třeba přivést z blízkého rozvaděče. Ten spadá pod ČEZ Benešov a předběžná jednání o připojení jsou bez komplikací. Tyto přípravy pro stavbu Vám však víc jak dostatečně vykompenzuje jedinečná atmosféra, poloha a velikost parcely. Příjezdová obecní komunikace vede až k pozemku a je nezpevněná, ale dobře sjízdná. Využívají ji i jediní sousedé. Pozemek je v nekomplikovaném osobním vlastnictví bez věcných břemen. Prohlídky jsou po vzájemné dohodě možné kdykoliv a pozemek je k dispozici k okamžité koupi. Malešín je malá tichá obec - 45 obyvatel - nedaleko Pyšel, vzdálená 25 km od okraje Prahy / Obchodní a zábavní zóny Průhonice – Čestlice/. Metro C Roztyly nebo stanice Budějovická je na dosah příměstskou linkou /335,337/ za 35 minut. Zastávka BUS i PID je vzdálena cca 900m. Škola a školka jsou 2km v obci Řehenice a veškeré další občanské vybavení pak 6km v obci Pyšely. Avšak nejzajímavější je, že se pro takovou romantiku nemusíte vzdát Prahy. Autem po D1 nebo přes Jesenici jste tam za 20min., v Benešově pak za 15min a v Průhonicích na nákupy za 10min. Každému, kdo si plánuje postavit svůj nový domov a není zrovna příznivcem developerských projektů a hromadné výstavby na polích, doporučuji prohlídku na tomto krásném a tichém místě se zaručeným soukromím. Vsadím se, že budete geniem loci uchváceni stejně jako já.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Občanská vybavenost
Dálnice:Ano
Železnice:Ano
Autobus:Ano
Služby:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Školka:Ano
Škola:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Benešov » Pozemky Benešov » Prodej pozemky Benešov » Prodej pozemky pro stavění Benešov » Prodej stavebního pozemku 2.257m2 v krásné přírodě blízko Pyšel a přesto pouhých 25km od Prahy