Prodej stavebního pozemku 890 m? včetně projektu přímo v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 990 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Vysoká, Mělník, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:513-427
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:890 m2
zobraz na mapě »
Prodej atraktivní stavební parcely o velikosti 890m2 v překrásné přírodě Kokořínska. Služby a vše potřebné v obci. Vynikající dopravní spojení a ochranáři před-schválený projekt RD v ceně pozemku.
V chráněné oblasti kolem Kokořína nikdo nic neprodává a dostat stavební povolení je těžší než získat titul na Harvardu. Takže tahle jedinečná nabídka Vás musí zcela jistě zaujmout. V obci Vysoká hned vedle Bosyně nabízíme rovinatý stavební pozemek včetně projektu rodinného domu se sedlovou střechou za cca 2,2 mil.. Základová deska je hotová, stavební povolení vyřízeno, stačí jen začít stavět. projekt se dá samozřejmě v rámci regulací individualizovat či realizovat zcela jiný. Pozemek je zasíťován. Voda je přivedena na hranici pozemku, stejně jako kanalizace. Příjezdová komunikace je asfaltová. Umístění pozemku nabízí překrásný výhled do okolní krajiny. V obci je nečekané kulturní i společenské zázemí včetně základních občanských služeb jako škola, školka, lékař...ale také galerie, obchod, fotbalové a tenisové hřiště, skate park, samozřejmě restaurace a dokonce i čerpací stanice. Na pozemku je umístěna stavební buňka jako zázemí pro výstavbu domu. Dopravní dostupnost je cca 50min do Prahy a 15min do Mělníka (7km). Je zde také zastávka autobusové linky. Okolí nabízí spoustu turistických cílů a skvělé cyklotrasy. Jestli máte rádi přírodu a preferujete klidné rodinné bydlení je tento pozemek přesně pro Vás. Číslo nabídky 427.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Čistička:Ano
Vodovod:Ano
Občanská vybavenost
Autobus:Ano
Služby:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Mělník » Pozemky Mělník » Prodej pozemky Mělník » Prodej pozemky pro stavění Mělník » Prodej stavebního pozemku 890 m? včetně projektu přímo v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko