Prodej, zemědělský pozemek, 32333 m2, Lomnice nad Popelkou

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 775 992 Kč (za nemovitost)Cena včetně provize.
Lokalita: Lomnice nad Popelkou, Semily, Liberecký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:345-48170
Typ reality: Ostatní pozemky - Pozemky
Celková plocha:32333 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme k prodeji pozemky na okraji města Lomnice nad Popelkou. Jedná se o mírně svažité pozemky s velmi pěkným výhledem na Krkonoše a okolí.
Celý pozemek tvoří několik pozemků. Skládá se z pozemků s travním porostem a lesním pozemkem. Na jeden z pozemků je vydáno z května 2013 stavební povolení s možností výstavby zemědělského objektu (povolení je platné do května 2016). V ceně je zahrnut i projekt na zemědělský stavění, který si nechala majitelka vypracovat. V současné době probíhají pozemkové úpravy, přímo k pozemkům povede obecní příjezdová cesta a ještě jedna soukromá. Na pozemcích je několik zdrojů vody, elektřina je poblíž. Možnost sekání pozemků místním zemědělským družstvem, které vyplácí majiteli finanční odměnu. Na pozemek se neváží žádná břemena a jiné závazky. Lomnice nad Popelkou je město se základní občanskou vybaveností. Pro více informací kontaktujte makléře. Nabídka číslo 48170.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Občanská vybavenost
Železnice:Ano
Autobus:Ano
Služby:Ano
Lékař:Ano
Pošta:Ano
Obchody:Ano
Supermarket:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Semily » Pozemky Semily » Prodej pozemky Semily » Prodej ostatní pozemky Semily » Prodej, zemědělský pozemek, 32333 m2, Lomnice nad Popelkou