Pronájem - nebytové prostory v komerčním objektu u hl. silnice Litomyšl

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 5 000 Kč (za měsíc)nájemné za 1 kancelář
(674 Kč za m² / rok)
Lokalita: Litomyšl-Město, Litomyšl, Svitavy, Pardubický
Stav nabídky:aktuální
Číslo:15-1282
Typ reality: Kanceláře - Komerční prostory
Celková plocha:89 m2
zobraz na mapě »
Litomyšl - pronájem nebytových prostor v komerční vile u silnice I/35. Soubor 3 kanceláří (89 m2), příp. jednotlivé kanceláře samostatně. Součástí dvou kanceláří jsou kuchyňky, soc. zařízení společné.
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v komerční vile u hlavní silnice, cca 100 m od Smetanova náměstí. Přístup ze silnice I/35 nebo z Vodních Valů. Prostory jsou ve II.NP - jedná se o 3 samostatně přístupné kanceláře o podlahové ploše 31 m2, 26 m2 a 32 m2. Pronajmout lze jednotlivé kanceláře samostatně nebo celek. Přístup po širokém schodišti do prostorné haly, odkud je vstup do kanceláří - 2 kanceláře mají malou předíňku /čekárnu, sociální zařízení je společné (WC, sprcha, umyvadlo). Vytápění deskovými radiátory, podlahy: PVC, ve dvou kancelářích je kuchyňka se dřezem. Využití ideálně pro kanceláře nebo jako ateliér či jiný klidný provoz. Provize 1 nájem, polovinu provize hradí nájemce. Cena pronájmu dle jednotlivých kanceláří 4000-6000,-Kč + služby (teplo, voda, elektro). V případě pronájmu celku 13000,-Kč/měsíc + služby.PENB G.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Zastavěná plocha:400 m2
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Svitavy » Komerční prostory Svitavy » Pronájem komerční prostory Svitavy » Pronájem kanceláře Svitavy » Pronájem - nebytové prostory v komerčním objektu u hl. silnice Litomyšl