Pronájem 836 m2 komerčních prostor v obchodním domě PRIOR na náměstí v centru obce Turnov.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: Informace v RKDohodou
Lokalita: Turnov, Semily, Liberecký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:19-TR11720
Typ reality: Obchodní prostory - Komerční prostory
Celková plocha:836 m2
zobraz na mapě »
Pronájem 836 m2 komerčních prostor v obchodním domě na náměstí v centru obce Turnov. Z toho 543 m2 prodejních ploch, 211 m2 sklady. Zásobování a parkování přímo u objektu.
Jedná se o velké obchodní a prodejní prostory v 1.NP obchodního domu Prior na náměstí Českého Ráje v Turnově. Prostory jsou vhodné pro jakýkoliv maloobchodní prodej. Zásobování rampou a nákladním výtahem ze zadní části objektu. Přístup pr zákazníky po schodech nebo výtahem. Prodejní plocha určená k pronájmu je 836 m2 z toho 543 m2 prodejní plochy, 211 m2 skladů, 11 m2 kancelářských prostor, 71 m2 ostatní plochy. Veškeré prostory jsou v perfektním stavebně provozním stavu a nevyžadují žádné další investice s výjimkou případných individuálních úprav pro daný typ obchodní činnosti. El.: 230/400V, voda - VVŘ, topení - etážové pouze pro tyto prostory, kanalizace - obecní. Veškeré odečty energií samostatné. tradicí. Placené parkování v dostatečné míře v bezprostředním okolí obchodního domu. Velmi frekventované obchodní místo v centru Turnova s dlouholetou

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:150
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Zastavěná plocha:836 m2
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Semily » Komerční prostory Semily » Pronájem komerční prostory Semily » Pronájem obchodní prostory Semily » Pronájem 836 m2 komerčních prostor v obchodním domě PRIOR na náměstí v centru obce Turnov.