Pronájem komerčních prostor 606 m2 a venkovní plochy 700 m2, Hovorčovice, Praha - východ

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 100 000 Kč (za měsíc)+ poplatky za energie
(638 Kč za m² / rok)
Lokalita: Hovorčovice, Praha-východ, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:445-70334
Typ reality: Kanceláře - Komerční prostory
Celková plocha:1881 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme k pronájmu samostatně stojící jednopodlažní komerční objekt v obci Hovorčovice u Prahy s podlahovou plochou o výměře 606 m2 a oplocenou parkovací a manipulační plochou o výměře 700 m2.
Budova pochází ze 70. let minulého století a v 90. letech byla upravena z původní samoobsluhy na komerčně kancelářské prostory, je vybavena elektro a strukturovanou datovou sítí s připojením na internet.V objektu jsou jednak klimatizované kancelářské místnosti o celkové výměře 260 m2, vybavené nábytkem, kuchyňka a oddělené sociální zázemí s WC a sprchami. Součástí objektu jsou prostorné místnosti, které byly využívány k servisní a prodejní činnosti a skladování zboží a náhradních dílů o celkové výměře 275 m2. Objekt je vytápěn vlastním plynovým kotlem, má instalované zabezpečovací zařízení s napojením na externí ostrahu. Zadní část objektu je vybavena komunikační rampou, příjezd a manipulační prostor je oplocen. Součástí budovy jsou další již pronajaté komerční prostory o výměře 168 m2 s odděleným vstupem z přilehlé ulice. Budova je postavena na vlastním pozemku o celkové výměře 1884 m2. V bezprostředním okolí se nachází několik restaurací s možností stravování pro zaměstnance, před objektem je volná parkovací plocha. Obec má výbornou dostupnost MHD.Číslo nabídky 70334.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:10
Stav objektu:dobrý
Plocha
Zastavěná plocha:775 m2
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Energetická certifikace:Neuvedeno
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Praha-východ » Komerční prostory Praha-východ » Pronájem komerční prostory Praha-východ » Pronájem kanceláře Praha-východ » Pronájem komerčních prostor 606 m2 a venkovní plochy 700 m2, Hovorčovice, Praha - východ