Pronájem komerčních prostor v 3. P. zrekonstr. domu s výtahem v Liberci

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 19 000 Kč (za měsíc)+ energie a služby
(644 Kč za m² / rok)
Lokalita: Liberec XII-Staré Pavlovice, Liberec, Liberecký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:19-DK10284
Typ reality: Kanceláře - Komerční prostory
Celková plocha:354 m2
zobraz na mapě »
Pronájem komerčních prostor v 3. P. zrekonstr. domu s výtahem v Liberci. Plocha 354 m2. K dispozici vlastní soc. zařízení. IS: elektřina, vodovod, kanal., plyn, vytápění ÚT plyn.
Dům (býv. továrna) kompl. zrekonstruován v r. 2002, plast. okna, nové rozvody. Dům má vl. správce. Disp.: hl. hala 330 m2, sam. kancelář 18 m2, soc. zaříz. (2 x WC a chodba s umyv.) 6 m2. Prostory mají vl. topnou soustavu, osvětl. zářivkami a sam. měření el. a plynu. Slunný otevřený prostor s širokou škálou komerč. využití: kancelář, obchod, lehká výroba, sklad, atd. Přístup po prostorném schodišti s osob./nákl. výtahem - bezbariérový přístup. U domu vl. parkoviště (zámk. dl.) 1.760 m2. Příjezd. obec. asfalt. komunikací. Situováno na lukrativním a frekventovaném místě, v domě velká prodejna elektro Euronics, v sousedním domě prodejna nábytku, nedaleko 2 sjezdy z E442 (dobrá viditelnost domu ze silnice), u domu autobus. zastávky, centrum Liberce 4 km. Kompl. občan. vybav. v přímé dostupnosti. Jednoměsíční vratná kauce. Ihned volné s možn. okamž. nastěhování a provozování. Doporučujeme.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Stav objektu:po rekonstrukci
Počet parkovacích míst:20
Plocha
Zastavěná plocha:400 m2
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Liberec » Komerční prostory Liberec » Pronájem komerční prostory Liberec » Pronájem kanceláře Liberec » Pronájem komerčních prostor v 3. P. zrekonstr. domu s výtahem v Liberci