Pronájem komerčního provozního areálu, prodejna, skladovací hala, strategické místo, Karlovy Vary

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 45 000 Kč (za měsíc)Bez DPH
(89 Kč za m² / rok)
Lokalita: Rybáře, Karlovy Vary, Karlovarský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:7-66385
Typ reality: Skladovací prostory - Komerční prostory
Celková plocha:6092 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme do pronájmu uzavřený venkovní celek sestávající z horní části areálu, mobilní haly, zpevněných ploch a budovy - bývalé prodejny, Karlovy Vary - Sachrák, okraj Staré Roli.
Jedná se o výjimečnou příležitost k provozování vlastního podnikání v komerčních skladových prostorech sousedící s průtahem Praha - Karlovy Vary - Cheb, u výpadovky na novou Roli, Nejdek. Objekt se sestává ze zpevněné plochy a části ploch o výměře 5070m2, dále budovy - bývalé prodejny o výměře 122m2 a mobilní haly o výměře 900m2. V budově jsou tři kanceláře, sociální zázemí, vytápění plynovým kotlem. Vjezd do areálu je vlastní branou. Výborná poloha v rámci orientace pro klienty i umístění reklamy. Preferujeme dlouhodobý pronájem. Měsíční nájemné činí 45.000,-Kč bez DPH, kauce ve výši 54.450,-Kč, provize pro realitní kancelář ve výši jednoměsíčního nájemného při podpisu rezervační smlouvy. Bližší informace pod číslem nabídky 66385.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:20
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Zastavěná plocha:6092 m2
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Karlovy Vary » Komerční prostory Karlovy Vary » Pronájem komerční prostory Karlovy Vary » Pronájem skladovací prostory Karlovy Vary » Pronájem komerčního provozního areálu, prodejna, skladovací hala, strategické místo, Karlovy Vary