Pronájem obchodního centra, historické lázeňské centrum, užitná plocha 3245 m2, Karlovy Vary

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: Informace v RKInformace v RK
Lokalita: Karlovy Vary, Karlovarský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:7-67773
Typ reality: Obchodní centra - Komerční objekty
Celková plocha:1943 m2
zobraz na mapě »
Naše společnost Vám představuje obchodní centrum s širokou nabídkou obchodů a služeb, které se stane turisty nejvyhledávanějším místem v Karlových Varech.
Hlavním cílem projektu je plánování komerčních prostor – vytvářet hodnotu, poskytnout zákazníkům ty nejlepší podmínky k nákupům, zajistit prvotřídní prostředí a optimální složení nájemců. Každé patro je otevřená maloobchodní zóna, která se stane základem pro zákazníky. Opustíme obchodní labyrinty ve prospěch otevřeného prostoru. To bude vyzdvihovat obchodní centrum mezi konkurenty a zdůrazňovat jeho přednosti. Jedním z nejdůležitějších komunikačních prvků v obchodním centru je vysoké centrální atrium. Návštěvníci mají dobrý výhled a vidí obchody na jiných patrech, což je příslibem prezentace obchodů ve vyšších patrech. Umožní zákazníkům, aby si užili svobodného pohybu v interiéru. Lokalita – centrum starého města. Obchodní centrum bude první a jediný nákupní komplex v historickém centru, který splňuje veškeré požadavky moderního centra obchodů, jejichž skladba a umístění přiláká široké spektrum zákazníků. Mínusem tohoto prestižního umístění je nedostatek bezplatných parkovacích míst a omezený vjezd vozidel do historického centra.Architektura a dějiny budovy - to jsou klíčové pozice. Jejich správné využití pomůže, aby nákupní centrum bylo opravdu úspěšné a ziskové. Citlivé propojení historických prvků s detaily moderní architektury vytváří jedinečnou atmosféru s vlastním charakterem, která činí z nakupování opravdový zážitek. To se odráží v detailech, tak důležitých jako je jméno, osvětlení interiéru, výběr použitých materiálů a designu obchodních prostor. Cílová skupina - turisté, hlavně z Ruska, Kazachstánu, Číny a arabských zemí ve věku okolo 40 let. Dostatečně vysoká kupní síla. Produkt - zboží a služby na vysoké úrovni. Centrum města je přesycené luxusním zbožím. Ale při bližším hodnocení situace je zřejmé, že 80% obchodů jsou mini butiky v zastaralém designu a nízké kvalitě nejen zboží, ale i služeb. Proto by nové nákupní centrum mělo být schopno odolávat poměrně přísné cenové politice, podporující kontrolu úrovně cen a kvalitě nabízeného zboží či služeb. Neustále bude kladen důraz na inovace a další rozvoj centra.Několik slov o podpoře. Lze ji vést několika směry: na jedné straně pro budoucí nájemce nákupního centra, na druhé straně - pro návštěvníky nákupního centra (získání image před otevřením a její následné udržení a rozvoj po otevření). Styl a image nákupního centra je klíčem k úspěchu. Na 5 podlažích nákupního centra je možné vytvořit otevřené obchodní zóny, kde bude zboží zařazeno do různých témat (ženy, muži, děti, příslušenství).Obchodní zóny: PŘÍZEMÍ – módní top brendPRVNÍ PATRO - módní multi brend kolekce pro ženy a pányDRUHÉ PATRO - módní multi brend kolekce pro ženy a pány, Café zónaTŘETÍ PATRO - módní multi brend kolekce pro ženy a pányČTVRTÉ PATRO A PODZEMÍ - kanceláře a sklady. Bližší informace pod číslem nabídky 67773.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:2
Počet podlaží pod zemí:1
Celkový počet podlaží:5
Stav objektu:po rekonstrukci
Technologie výstavby:cihlová
Umístění objektu:centrum obce
Rok rekonstrukce:2015
Plocha
Zastavěná plocha:921 m2
Plocha obchody:1615 m2
Příslušenství a vybavení
Sociální zařízení:Ano
Garáž:Ano
Výtah:Ano
Sklep:Ano
Sítě a energie
Plyn:Ano
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Telekomunikace
Kabelová TV:Ano
Satelit TV:Ano
Občanská vybavenost
MHD:Ano
Železnice:Ano
Autobus:Ano
Služby:Ano
Supermarket:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Karlovy Vary » Komerční objekty Karlovy Vary » Pronájem komerční objekty Karlovy Vary » Pronájem obchodní centra Karlovy Vary » Pronájem obchodního centra, historické lázeňské centrum, užitná plocha 3245 m2, Karlovy Vary