Pronájem obchodního prostoru,1. NP, historické lázeňské centrum, kolonáda, Karlovy Vary

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: Informace v RKV 1. NP lze pronajmout plochu od 20-50m2.
Lokalita: Karlovy Vary, Karlovarský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:7-67853
Typ reality: Obchodní prostory - Komerční prostory
Celková plocha:20 m2
zobraz na mapě »
Naše společnost Vám představuje obchodí centrum s širokou nabídkou obchodů a služeb, které se stane turisty nejvyhledávanějším místem v Karlových Varech. V 1. NP lze pronajmout plochu od 20-50m2.
Hlavním cílem projektu je plánování komerčních prostor – vytvářet hodnotu, poskytnout zákazníkům ty nejlepší podmínky k nákupům, zajistit prvotřídní prostředí a optimální složení nájemců. Každé patro je otevřená maloobchodní zóna, která se stane základem pro zákazníky. Opustíme obchodní labyrinty ve prospěch otevřeného prostoru. To bude vyzdvihovat obchodní centrum mezi konkurenty a zdůrazňovat jeho přednosti. Jedním z nejdůležitějších komunikačních prvků v obchodním centru je vysoké centrální atrium. Návštěvníci mají dobrý výhled a vidí obchody na jiných patrech, což je příslibem prezentace obchodů ve vyšších patrech. Umožní zákazníkům, aby si užili svobodného pohybu v interiéru. Lokalita – centrum starého města. Obchodní centrum bude první a jediný nákupní komplex v historickém centru, který splňuje veškeré požadavky moderního centra obchodů, jejichž skladba a umístění přiláká široké spektrum zákazníků. Mínusem tohoto prestižního umístění je nedostatek bezplatných parkovacích míst a omezený vjezd vozidel do historického centra.Architektura a dějiny budovy - to jsou klíčové pozice. Jejich správné využití pomůže, aby nákupní centrum bylo opravdu úspěšné a ziskové. Citlivé propojení historických prvků s detaily moderní architektury vytváří jedinečnou atmosféru s vlastním charakterem, která činí z nakupování opravdový zážitek. To se odráží v detailech, tak důležitých jako je jméno, osvětlení interiéru, výběr použitých materiálů a designu obchodních prostor. Cílová skupina - turisté, hlavně z Ruska, Kazachstánu, Číny a arabských zemí ve věku okolo 40 let. Dostatečně vysoká kupní síla. Produkt - zboží a služby na vysoké úrovni. Centrum města je přesycené luxusním zbožím. Ale při bližším hodnocení situace je zřejmé, že 80% obchodů jsou mini butiky v zastaralém designu a nízké kvalitě nejen zboží, ale i služeb. Proto by nové nákupní centrum mělo být schopno odolávat poměrně přísné cenové politice, podporující kontrolu úrovně cen a kvalitě nabízeného zboží či služeb. Neustále bude kladen důraz na inovace a další rozvoj centra.Několik slov o podpoře. Lze ji vést několika směry: na jedné straně pro budoucí nájemce nákupního centra, na druhé straně - pro návštěvníky nákupního centra (získání image před otevřením a její následné udržení a rozvoj po otevření). Styl a image nákupního centra je klíčem k úspěchu. Na 5 podlažích nákupního centra je možné vytvořit otevřené obchodní zóny, kde bude zboží zařazeno do různých témat (ženy, muži, děti, příslušenství).Obchodní zóny: PŘÍZEMÍ – módní top brendPRVNÍ PATRO - módní multi brend kolekce pro ženy a pányDRUHÉ PATRO - módní multi brend kolekce pro ženy a pány, Café zónaTŘETÍ PATRO - módní multi brend kolekce pro ženy a pányČTVRTÉ PATRO A PODZEMÍ - kanceláře a sklady. Bližší informace pod číslem nabídky 67853.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Stav objektu:po rekonstrukci
Plocha
Zastavěná plocha:20 m2
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Karlovy Vary » Komerční prostory Karlovy Vary » Pronájem komerční prostory Karlovy Vary » Pronájem obchodní prostory Karlovy Vary » Pronájem obchodního prostoru,1. NP, historické lázeňské centrum, kolonáda, Karlovy Vary