Pronájem vzorkové prodejny, venkovní vzorkovny, skladovací haly, parkování i TIR, Heřmanův Městec

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 12 500 Kč (za měsíc)+ zálohy na energie
(1 500 Kč za m² / rok)
Lokalita: Heřmanův Městec, Chrudim, Pardubický
Stav nabídky:aktuální
Číslo:253-6717
Typ reality: Obchodní prostory - Komerční prostory
Celková plocha:100 m2
Pronájem prostor s velkou variabilitou: vzorková prodejna, venkovní vzorková plocha, nevytápěná krytá hala, venkovní skladovací plochy, zpevněné plochy vhodné na parkování vozů i TIR. Oplocený areál.
Nabízené prostory se nachází u Heřmanova Městce na hlavním silničním tahu z Chrudimi na Heřmanův Městec. Je zde možnost pronájmu libovolné plochy jak z venkovní vzorkovny před halou, tak vzorkovny kryté. V kryté vzorkovně je k dispozici plocha o výměře cca 107 m2, ideální pro majitele by byl pronájem poloviny této plochy, s tím, že by si druhou polovinu ponechal pro svůj záměr. V budově vzorkovny je k dispozici malá kancelář o výměře 8 m2 a zázemí se sociálním zařízením. Dále je v areálu k dispozici krytá nevytápěná hala (její polovina) o výměře cca 180 – 200 m2, s výškou 3,8 m a šířkou 7,5 m se samostatným vjezdem z komunikace. Výměru pronajaté plochy lze uzpůsobit nájemci. Na ploše cca 10 tis. m2 se nabízí volné skladovací kapacity venkovní plochy, která je částečně zpevněná. Je zde možnost nejen skladování materiálů, ale též parkování vozů TIR či jiných vozidel. Celý areál je oplocený, v některých částech je instalován kamerový systém a po uzavření je areál zabezpečen hlídacím psem. Vlastní studna i ČOV, což snižuje náklady na spotřebu vody. Vhodné pro skladování případně kompletaci objemnějších zakázek, které výrobce distribuuje nárazově, spediční depo, vzorkovou prodejnu obkladové keramiky či betonových dílců, zahradního nábytku a jiných výrobků. Díky blízké hlavní křižovatce je zde možnost výjezdu na různé okolní trasy. Informace o ceně pronájmu vnitřní a venkovní plochy Vám rádi sdělíme na tel. č. 728 319 707.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:20
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Zastavěná plocha:100 m2

Podobné nabídky

Pronájem kanceláře 91,48 m?, Chrudim

Pronájem kanceláře 91,48 m?, Chrudim

Cena 10 779 Kč (za měsíc)

ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Chrudim » Komerční prostory Chrudim » Pronájem komerční prostory Chrudim » Pronájem obchodní prostory Chrudim » Pronájem vzorkové prodejny, venkovní vzorkovny, skladovací haly, parkování i TIR, Heřmanův Městec