Pronájem zařízených kanceláří na zajímavém místě v Liberci-Horním Růžodole

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 4 100 Kč (za měsíc)+služby+kauce+provize
(1 144 Kč za m² / rok)
Lokalita: Liberec VII-Horní Růžodol, Liberec, Liberecký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:234-1007
Typ reality: Kanceláře - Komerční prostory
Celková plocha:43 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme Vám k pronájmu velmi pěkné kanceláře ve 2.NP administrativní budovy v Liberci Horním Růžodole. Jedná se o dvě sousedící průchozí kanceláře s vlastní vybavenou kuchyňkou.
Kanceláře o celkové výměře 42,71 m2 jsou plně vybaveny nábytkem, připraveny k užívání. Používání nábytku je zdarma. Ideální prostory i místo pro vedení firmy, účtárnu apod. Nespornou výhodou je bezproblémové parkování přímo u budovy a bezprostřední blízkost tramvajové zastávky směr centrum.Je zde zavedena pevná linka, možnost připojení na internet. Služby ve výši 2400 Kč/měs (elektřina, topení, vodné, stočné a srážkové vody) budou vyúčtovány vždy jednou ročně dle faktur od dodavatelů rozpočítáním podílu na m2. Kauce ve výši 10 000 Kč, provize RK ve výši 6 000 Kč. Majitel domu v tuto chvíli nedodal PENB, uvádím tedy energetickou třídu "G". Kanceláře jsou volné od 1. 6. 2016, doporučuji prohlídku. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:10
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Zastavěná plocha:43 m2
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Liberec » Komerční prostory Liberec » Pronájem komerční prostory Liberec » Pronájem kanceláře Liberec » Pronájem zařízených kanceláří na zajímavém místě v Liberci-Horním Růžodole