Pronájem zcela nové skladové -výrobní haly ( skladová pl.820 m2) Vrch Bělá ( 15 km od Ml. Boleslavi)

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: Informace v RK+ provozní náklady za vytápění a elektřinu si si hradí nájemce sám
Lokalita: Vrchbělá, Bělá pod Bezdězem, Mladá Boleslav, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:530-70014
Typ reality: Sklady - Komerční objekty
Celková plocha:2520 m2
zobraz na mapě »
Dovolím si Vám nabídnout pronájem moderní skladové - výrobní haly o výměře 820 m2, která se nachází v bývalém vojenském prostoru, 2 km západně od města Bělá pod Bezdězem.
Tento komerční objekt naleznete v blízkosti rychlostní silnice Mladá Boleslav - Česká Lípa ( 10-15 minut od Mladé Boleslavi a dálnice D10 ( Ml. Boleslav - Praha) v areálu Vazačka, v katastrálním uzemí Vrchbělá, obec Bělá pod Bezdězem. Celý areál je oplocen a je propojen s asfaltovou nově vybudovanou komunikací. Nabízená skladová-výrobní hala byla postavena v roce 2016 dle nejmodernějších technologií. Objekt disponuje kompletním zateplením, včetně zateplených základů, 2x posuvnými vraty zn. Hermann s rychloposunem na dálkové ovládání. Vrata umožňují bezproblémový vjezd kteréhokoliv standardního kamionu. Hala je vybavena kvalitním úsporným led osvětlením, venkovním osvětlením a jsou zde připravené osvětlení pro reklamu. Velkou výhodou této skladové haly je kvalitní zátěžová podlaha díky které může do haly zaparkovat jakýkoliv kamion. Hala dále disponuje vlastním sociálním zázemím ( 2x WC a 1x sprcha pro personal), kuchyňkou a kanceláří pro 2-3 osoby. Je zde možnost přístavby šaten, kanceláří, denní místnosti a sociálního zázemí pro zaměstnance dle požadavků budoucího nájemce. Parametry objektu: užitná plocha haly 820 m2 ( rozměr 54 x 15 m), vnitřní výška haly 5 m, vstupní vrata ( 4,20 x 4,20 m) v úrovni vozovky, bezprašné betonové podlahy bez omezení hmotnosti, elektro 380 V, samostatný měřák na elektřinu a vodu. Parkovací zátěžová plocha 1300 m2 ( betonové kvádry a zámková dlažba), vedlejší plocha 400 m2. Celá hala je oplocena, má vlastní vchod a disponuje manipulační plochou - bezproblémový příjezd pro kamióny, parkování vozidel uvnitř areálu. Celý areál je vybaven zabezpečovacím zařízením v kombinaci s fyzickou ostrahou. S ohledem na lokalitu v blízkosti do Mladé Boleslavi, a do Škoda auto, a.s. a s ohledem na kvalitu a rozumnou cenu určitě doporučujeme!Pri podpisu nájemní smlouvy nájemce hradí provizi RK za zprostředkování pronájmu ( v ceně kompletní právní servis).Doporučuji!

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:15
Celkový počet podlaží:1
Rok výstavby:2016
Technologie výstavby:montovaná
Stav objektu:novostavba
Plocha
Zastavěná plocha:820 m2
Plocha zahrada:1300 m2
Příslušenství a vybavení
Sociální zařízení:Ano
Ostraha:Ano
Bezbariérový přístup:Ano
Garáž:Ne
Sítě a energie
Topení lokální:Ano
Jímka:Ano
Vodovod:Ano
Elektro 400V:Ano
Telekomunikace
Datové rozvody:Ano
Internet:Ano
Občanská vybavenost
Autobus:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:C - Úsporná
Zobrazit kompletní vlastnosti

Podobné nabídky

ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Mladá Boleslav » Komerční objekty Mladá Boleslav » Pronájem komerční objekty Mladá Boleslav » Pronájem sklady Mladá Boleslav » Pronájem zcela nové skladové -výrobní haly ( skladová pl.820 m2) Vrch Bělá ( 15 km od Ml. Boleslavi)