Rekreační středisko s vlastní pláží u rybníka '' Rendlíček '' Žďár nad Sázavou CP 15.361m2.

Kontakt na makléře

Cena: 8 890 000 Kč (za nemovitost)včetně služeb rk
Lokalita: Březí nad Oslavou, Žďár nad Sázavou, Vysočina
Stav nabídky:aktuální
Číslo:45-1845
Typ reality: Provozní areály - Komerční objekty
Celková plocha:15361 m2
zobraz na mapě »
Rekreační středisko v k.u. Březí nad Oslavou u břehu rybníka " Rendlíček" tvoří pět nově postavených samostatných zděných chat, objekt restaurace, chata správce, minigolf, pláž atd. CP 15.361m
Oplocené rekreační středisko s vlastní pláží se nachází v pěkné lesnaté přírodní lokalitě Vysočiny, v kat.území Březí nad Oslavou, přímo u břehu rybníka " Rendlíček" . Tvoří jej pět nových, samostatně stojících, zděných, kompletně vybavených chat pro 6 osob (kuchyňka, 2x ložnice,obývací místnost, wc + sprchový kout,elektrické topení,venkovní terasa + zahradní nábytek), objekt restaurace s velkou terasou, podsklepená chata správce s bytem 2+kk, garáž, plocha s el.přípojkami pro karavany , přístřešek se sociálním zařízením pro návštěvníky s karavany, nové osvětlené hřiště pro minigolf , zpevněné plochy, lesík a pláž s molem a loďkami. Příjezd ke středisku je zajištěn po zpevněné komunikaci ze státní silnice. Nemovitost je napojena na elektřinu 220/380V, voda z veřejného řádu, vlastní kanalizace je ukončena čistírnou odpadních vod. Chaty pro rodinnou rekreaci jsou postaveny jako nepodsklepené, přízemní, samostatně stojící objekty se sedlovou střechou a obytným podkrovím. Chaty jsou napojeny na vodu, kanalizaci a elektřinu. Jsou založeny na základových pásech s izolací proti zemní vlhkosti, svislé kontrukce jsou zděné se zateplením, stropy s rovným podhledem, střešní krytina hliníkový plech. Vytápění je zajištěno el.přímotopy a krbovými kamny, teplá voda z bojleru. Dispozice: přízemí - veranda, chodba, koupelna, WC, kuchyňka, pokoj, schodiště. Podkroví - dvě ložnice. Z obývacího pokoje v přízemí je východ na terasu. Zastavěná plocha každé chaty je 42,29m2 + terasa( 6,65x6,36), výška stropů v přízemí 2,60, podkroví 2,55m. Chata správce je podslepený, přízemní objekt se sedlovou střechou postavený na základových pásech s izolací proti zemní vlhkosti. Svislé konstrukce jsou v suterénu zděné, v přízemí dřevěné srubové, zevnitř zateplené a obložené sádrokartonem, střecha sedlová s krytinou z hliníkového plechu. Vytápění el.přímotopy, ohřev teplé vody bojlerem. Zastavěná plocha sklepa je 67m2( 11.15x 6),výška stropů 2,49m, přízemí 48m2( 8x 6), výška 2,15m. Dispozice: 1.PP - garáž, skladové prostory. 1.NP - vstup, zádvěří, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna, WC. Objekt restaurace je nepodsklepená, přízemní chata se sedlovou střechou a velkou terasou. Stavba je založena na základových pásech s izolací proti zemní vlhkosti, svislé konstrukce jsou dřevěné srubové, zevnitř zateplené a obložené sádrokartonem, krytina střechy hliníkový plech, vytápění el.přímotopy, ohřev teplé vody bojlerem. Zastavěná plocha 144m2. Všechny chaty mají terasu s celodenním osluněním směrem k pláži. Pláž je písčitá s molem. Areál je oplocený s vjezdem bránou s elektrickým pohonem. Rekreační středisko je ve výborném stavu, průběžně udržováno , kompletně vybaveno a lze jej okamžitě užívat. Vhodné pro podnikání s bydlením, ale také pro firmy jako firemní rekreační středisko pro zaměstnance či pořádání firemních akcí pro obchodní partnery. Celková plocha areálu je 15.361m2. Velmi hezké. Doporučujeme.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet podlaží pod zemí:1
Celkový počet podlaží:2
Rok rekonstrukce:2013
Rok výstavby:2003
Umístění objektu:samota
Technologie výstavby:cihlová
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Zastavěná plocha:465 m2
Příslušenství a vybavení
Sklep:Ano
Včetně vybavení:Ano
Garáž:Ano
Sítě a energie
Topení elektro:Ano
Čistička:Ano
Vodovod:Ano
Telekomunikace
Kabelová TV:Ano
Satelit TV:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Žďár nad Sázavou » Komerční objekty Žďár nad Sázavou » Prodej komerční objekty Žďár nad Sázavou » Prodej provozní areály Žďár nad Sázavou » Rekreační středisko s vlastní pláží u rybníka \'\' Rendlíček \'\' Žďár nad Sázavou CP 15.361m2.