Rodinný dům (r.v. 2004) v Jičíně, obytná část Robousy

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 6 490 000 Kč (za nemovitost)včetně provize RK
Lokalita: Robousy, Jičín, Královéhradecký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:19-TU12925
Typ reality: Samostatné domy - Domy
Celková plocha:406 m2
zobraz na mapě »
Rodinný dům s garáží, pergolou navazující na obývací pokoj, zděným zahradním objektem a přístřeškem, sloužícími jako technické zázemí, je umístěn v okrajové obytné části města Jičín, lokalita Robousy.
Dům dokončený v roce 2004 nevyžaduje žádné investiční náklady. Vjezd na zcela oplocený pozemek, opatřený dálkově otevíranou bránou, je přímo z místní asfaltové komunikace. Do domu lze vstoupit přes taktéž dálkově otevíranou garáž, samostatným vstupem nebo přes pergolu, která přímo navazuje na obývací pokoj s kuch.koutem. V přízemí je dále umístěna technická místnost s WC a chodba se schodištěm do podkroví. V podkroví se nacházejí 4 pokoje samostatně přístupné z chodby a koupelna s vanou i sprchovým koutem. Většina obytného prostoru je klimatizována. Vytápění je zajištěno ústředním topením napojeným na tepelné čerpadlo a krbová kamna s výměníkem, umístěná v obývacím pokoj. Teplá voda je ohřívána el. bojlerem. Dům je napojen na el. energii (230/400V), veř. vodovod a kanalizaci a internet. V případě potřeby je možné zřídit přípojku plynu. Obytná plocha činí 111 m2. Samostatný zděný zahradní objekt za domem je napojen na el. energii a je vytápěn. Je možné jej využít jako domácí dílnu či pouze pro skladování, k čemuž slouží i přístřešek mezi oběma objekty. Zahrada je zcela oplocena. Část do ulice je osázena živým plotem a část za domem slouží, spolu s menším skleníkem, pro pěstování zeleniny a bylin. Plocha pozemků: 406 m2. Jedná se o velmi pěkné místo pro klidné bydlení, s velkým množstvím pracovních příležitostí i sportovně-rekreačního a kulturního vyžití. V případě zájmu o více informací či prohlídku kontaktujte makléře. S výhodným financováním rádi pomůžeme.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet bytů v domě:1
Celkový počet podlaží:2
Rok výstavby:2004
Umístění objektu:klidná část obce
Technologie výstavby:cihlová
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Užitná plocha:111 m2
Zastavěná plocha:82 m2
Příslušenství a vybavení
Bezbariérový přístup:Ano
Garáž:Ano
Sklep:Ne
Sítě a energie
Topení ústřední:Ano
Topení lokální:Ano
Vodovod:Ano
Kanalizace:Ano
Elektro 230V:Ano
Elektro 400V:Ano
Telekomunikace
Internet:Ano
Satelit TV:Ano
Občanská vybavenost
MHD:Ano
Železnice:Ano
Autobus:Ano
Služby:Ano
Supermarket:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:D - Méně úsporná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Jičín » Domy Jičín » Prodej domy Jičín » Prodej samostatné domy Jičín » Rodinný dům (r.v. 2004) v Jičíně, obytná část Robousy