Rodinný, samostatně stojící dům v Libici nad Cidlinou

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 200 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Libice nad Cidlinou, Nymburk, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:30-1301
Typ reality: Samostatné domy - Domy
Celková plocha:1150 m2
zobraz na mapě »
Rodinný, samostatně stojící dům v klidné části Libice nad Cidlinou. Dům je v rozsahu 1NP a podkroví. Lokální vytápění , prostorná zahrada, klidná část města.
Jedná se o samostatně stojící, přízemní, rodinný dům. Dům je ze svých 2/3 podsklepen. Dům je smíšené konstrukce (cihla, kámen). Dům byl postaven kolem roku 1900. V roce 1965 proběhla jeho adaptace, od této doby je dům pouze udržován, bez jakýchkoliv dílčích stavebních úprav. Předmětná nemovitost je orientována na východní stranu. Střecha předmětné nemovitosti je sedlového typu, jejíž krytinu tvoří pálené střešní tašky. Oplechování střechy je v provedení pozink. Předmětná nemovitost, mimo podkrovní části, je osazena dřevěnými okny, špaletového typu. V nemovitosti se nachází stropy z části rovného podhledu (2x), stropní konstrukce je řešena prkenným záklopem s rákosovím podbitím a z části stropy klenbové (4x). Vnější fasáda předmětné nemovitosti je nezateplená, jejíž povrchovou úpravu tvoří fasádní břizolitová omítka. Vnítřní omítky domu jsou pak vápenné se štukovou stěrkou. Vnitřní dveře jsou sololitové, usazené v železných zárubních, vchodové dveře jsou pak dřevěné, jednoduchého provedení s prosklením a palubkovou úpravou. Vytápění domu je lokální na tuhá paliva. Ohřev teplé vody je zajištěn pomocí el. bojleru. Sociální zařízení nemovitosti nebylo taktéž od své adaptace nikterak kompletně rekonstruováno. Přízemní část domu s částí podkrovní, která je využíváno pouze jako půdní prostor, je spojena jednoduchým dřevěným schodištěm. Zdrojem vody pro objekt, je vlastní studna. Odpady jsou svedeny do městské kanalizace. Elektroinstalace je pouze světelná ( 230V). Celkový technický stav nemovitosti je poměrně špatný, vyžadující rekonstrukční úpravy. Vnitřní dispozice domu: V přízemí se nachází, chodba, kuchyňský kout, 6x obytný pokoj, koupelna a wc, které jsou situovány do jednoho celku. V zadní části pozemku předmětné nemovitosti se pak nachází objekty bez č.p/č.e. využívané v minulosti jako dřevník, prádelna a garáž. Garáž je plechové konstrukce, ostatní objekty jsou zděné. Přístupová a pochozí část pozemku je zpevněná, opatřená betonovou stěrkou. Pozemek je ohrazen z části zděnou zídkou, drátěným plotem a stavbou samotnou. Přístup na pozemek je v přední hranici pozemku zabezpečen vstupní brankou a vjezdovými vraty železné konstrukce s dřevěno-plechovou výplní. Pozemek kolem předmětné nemovitosti je využit jako zahrada. Občanská vybavenost v okolí nemovitosti je dobrá.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet bytů v domě:1
Počet podlaží pod zemí:1
Celkový počet podlaží:1
Rok rekonstrukce:1965
Stav objektu:před rekonstrukcí
Technologie výstavby:smíšená
Umístění objektu:centrum obce
Rok výstavby:1900
Plocha
Zastavěná plocha:170 m2
Plocha zahrada:980 m2
Užitná plocha:170 m2
Příslušenství a vybavení
Včetně vybavení:Ne
Půdní vestavba:Ne
Garáž:Ano
Bezbariérový přístup:Ano
Výtah:Ne
Bazén:Ne
Balkón:Ne
Parkoviště:Ne
Sklep:Ano
Sítě a energie
Měřiče tepla:Ne
Topení elektro:Ne
Topení tuhá paliva:Ano
Topení plyn:Ne
Topení dálkové:Ne
Topení ústřední:Ne
Topení lokální:Ano
Plyn:Ne
Čistička:Ne
Jímka:Ne
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Elektro 230V:Ano
Elektro 400V:Ne
Vlastní vodní zdroj:Ano
Občanská vybavenost
Autobus:Ano
Služby:Ano
Supermarket:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Dálnice:Ano
MHD:Ne
Železnice:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Nymburk » Domy Nymburk » Prodej domy Nymburk » Prodej samostatné domy Nymburk » Rodinný, samostatně stojící dům v Libici nad Cidlinou