ŘRD ve velmi hezkém klidném místě u metra Ládví 7+kk,garáž podlahová plocha 170m2. U Dáblického háje

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 7 500 000 Kč (za nemovitost)+ provize RK
Lokalita: Kobylisy, Praha, Hlavní město Praha
Stav nabídky:aktuální
Číslo:240-381
Typ reality: Řadové domy - Domy
Celková plocha:236 m2
ŘRD ve velmi hezkém klidném místě u metra Ládví 7+kk, v těsné blízkosti Ďáblický háj.Pozemek 236m2.3 podlaží na půdorysu 4,8x12m, garáž/parkovací stání, příjemná zahrada s vzrostlými stromy.
Započatá vnitřní rekonstrukce domu.Dispozice:1.NP – garáž nebo pracovna, obývací pokoj s kuchyní, koupelna s WC, schodiště , kotelna; 2.NP - 2 ložnice, komora, WC, koupelna; 3.NP - 2 ložnice, WC, koupelna; půda - technická místnost a uskladnění. Změna dispozice je stále možná.Po částečné rekonstrukci vnitřní části domuKomín Schiedel. Připravené rozvody na rekuperační jednotku a centrální vysavač.Nutno dokončit rozvody elektřiny, kuchyň, omítky, podlahy.Hotové rozvody v koupelnách. Rozvody na WC - závěsné toalety.Připraveno pro žádost o dotaci ve výši cca 600.000,- Kč, na zateplení a výměnu oken. Hliníková střecha. Stavební povolení vydáno. Připraven základ pro výtah vedený zvenku.Velmi dobrá občanská vybavenost. Skvělá dopravní dostupnost.Doporučuji z hlediska kombinace klidného místa se skvělou dostupností. Zprostředkovatel je povinen zajistit uvedení ukazatelů energetické náročnosti uvedených v průkazu v informačních a reklamních materiálech. Pokud grafickou část PENB nebo její ověřenou kopii nemá k dispozici, je nutné uvést v souladu s platnou legislativou nejhorší třídu, tj. třídu GZ tohoto důvodu se jedná o třídu G.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:3
Umístění objektu:klidná část obce
Technologie výstavby:cihlová
Stav objektu:dobrý
Plocha
Užitná plocha:170 m2
Zastavěná plocha:58 m2
Příslušenství a vybavení
Garáž:Ano
Parkoviště:Ano
Balkón:Ne
Sklep:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Praha » Domy Praha » Prodej domy Hlavní město Praha » Prodej řadové domy Hlavní město Praha » ŘRD ve velmi hezkém klidném místě u metra Ládví 7+kk,garáž podlahová plocha 170m2. U Dáblického háje